Obnovit stránku

Sluchátka Niceboy HIVE E2 jsou povedené Bluetooth stylovky s kvalitním zvukem

Aktualizováno

Drátová sluchátka jsou už pro mnohé uživatele pasé, stále hlasitěji se o slovo hlásí Bluetooth. Sluchátek s touto bezdrátovou technologií existuje na trhu velké množství, avšak s různou kvalitou. Na náročnější uživatele se zaměřil výrobce Niceboy a v nedávné době na trh přinesl stylová bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2. Jsou zajímavým rozšířením audio sortimentu tohoto výrobce a jak se na moderní sluchátka sluší a patří, disponují kvalitním zvukem s dosahem až deseti metrů. Čím dalším se Niceboy HIVE E2 snaží přesvědčit potenciální kupce?

Niceboy HIVE E2

Zvuková kvalita je u sluchátek Niceboy HIVE E2 na prvním místě

Tím nejdůležitějším kritériem u všech sluchátek je kvalita jejich zvuku. A v této disciplíně nejsou špunty Niceboy HIVE E2 žádná ořezávátka. Svým uživatelům zprostředkují kvalitní a detailní zvuk, který není v žádném ohledu ošizený. Děje se tak díky použití pokročilého chipsetu, jenž se zasazuje o čistý a hutný zvuk. Řečí čísel: Nabízejí impendanci 16 ohmů, frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz a citlivost 92 dB ±3 dB. Na kvalitě zvuku se pozitivně projevuje také měnič o průměru 6 mm.

Niceboy HIVE E2, červená

K Niceboy HIVE E2 připojíte až dvě zařízení najednou

Problematickým bodem u Bluetooth sluchátek bývá přenos signálu, který se může v některých případech projevit na výsledné kvalitě zvuku. Ne tak u Niceboy HIVE E2. Bluetooth ve verzi 4.2. nabízí ničím nerušený přenos až na vzdálenost 10 metrů.

Niceboy HIVE E2, modrá Niceboy HIVE E2, červená Niceboy HIVE E2, zelená

Zajímavou funkcí je tzv. multipoint, který umožňuje ke sluchátkům souběžné připojení dvou zařízení. V jednom tak můžete využívat např. telefonní funkce a ve druhém přehrávání hudby, aniž byste museli sluchátka v nastavení přepínat. Sluchátka Niceboy HIVE E2 v sobě samozřejmě mají zabudovaný mikrofon k hands-free vyřizování hovorů.

Sluchátka jsou pohodlná i při dlouhodobém nošení

Niceboy HIVE E2 jsou Bluetooth sluchátka navržená tak, aby byla vaším celodenním společníkem. Zásluhou nejvyšší dostupné verzi technologie Bluetooth zajišťují ničím nerušené propojení s mobilním telefonem, a to po dobu až 8 hodin. Sluchátka snadno dobijete pomocí dodávaného USB kabelu. A aby se vám po celou dobu pohodlně nosila, v balení spolu s nimi najdete i nástavce a polštářky. Uživatelsky příjemná je i možnost upravení délky kabelu pomocí praktického rychloupínače. 

niceboy hive e2 lifestyle 2

Špunty Niceboy HIVE E2 jsou vybaveny i magnetickými koncovkami. Snadno je k sobě sepnete, takže je můžete nosit bezpečně na krku i v okamžiku, kdy zrovna neposloucháte hudbu nebo nevyužíváte hands-free. K celkové pohodlnosti těchto přenosných sluchátek přispívá i ovládání přímo na kabelu propojujícím oba „špunty”. S jeho pomocí lze snadno přecházet mezi skladbami, měnit hlasitost nebo vyřizovat telefonní hovory. Sluchátka HIVE E2 jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – černéčervenézelené nebo modré.

i Mohlo by vás zajímat

Sluchátka Niceboy HIVE E2 jsou malá, praktická, a navíc mají moderní vzhled s kvalitním zvukem. Zásluhou nejvyšší dostupné verzi technologie Bluetooth zajišťují ničím nerušené propojení s mobilním telefonem. A díky funkci multipoint je můžete mít zároveň připojená hned ke dvojici zařízení. Jak patrno, důvodů, proč sáhnout právě po těchto bezdrátových sluchátcích, je celá řada.

P-DC1-WEB14