Obnovit stránku

Niceboy HIVE pods: Skutečně bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem

Aktualizováno

Není to tak dávno, co měla výrobci proklamovaná „bezdrátová“ sluchátka alespoň nějaký náznak drátu. Nyní, zdá se, přichází doba skutečně bezdrátových, True Wireless sluchátek. Taková jsou i nová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE pods. Chlubí se mimo jiné vysokou odolností a dlouhou výdrží na jedno nabití. Co dalšího mohou svým posluchačům nabídnout?

Skutečně bezdrátová sluchátka

Niceboy HIVE pods sází na technologii True Wireless. To znamená jediné – už žádné kabely. Sluchátka mají moderní oblý design a snadno padnou do ucha. Nemusíte přitom mít obavy o to, že by vám neočekávaně vypadla. Celé zpracování je velmi elegantní a příjemné na pohled. Styl provedení jistí i ergonomický nabíjecí box. Do sluchátek je integrovaný mikrofon – Niceboy HIVE pods tak využijete i jako praktickou hands-free sadu.

Niceboy Hive Pods Niceboy Hive Pods jsou výsledkem pečlivé práce inženýrů. Bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods mají elegantní design

Bezdrátová, True Wireless sluchátka Niceboy HIVE pods mají příjemný moderní design.

Sluchátka Niceboy HIVE pods se automaticky spárují s vaším mobilním telefonem

Zároveň jsou tato bezdrátová sluchátka navržena tak, aby bylo jejich používání uživatelsky co nejpříjemnější. Po vytažení z dodávaného nabíjecího boxu se automaticky spárují s vaším chytrým telefonem. O kvalitu spojení se stará technologie Bluetooth 4.2 s dosahem až deset metrů. Box má v sobě energii na třicet hodin používání sluchátek, samotná True Wireless sluchátka pak na jedno nabití vydrží až tři hodiny poslechu. Na plnou kapacitu baterie je nabijete za dvě hodiny.

i Chcete hudbou dělat radost nejen sobě, ale i svému okolí? Mrkněte na některý z bezdrátových Bluetooth reproduktorů Niceboy. Třeba ty ze série Niceboy SoundAir.
Sluchátka potěší svým jednoduchým designem

Díky malému nabíjecímu pouzdru si budete moci sluchátka Niceboy HIVE pods vzít všude s sebou a budete mít jistotu, že se neocitnete bez energie.

Všechny ovládací prvky jsou integrovány přímo do sluchátek Niceboy HIVE pods a jsou velmi snadno přístupné. Při poslechu hudby tak nebudete muset lovit telefon v kapse či tašce, když budete chtít upravit hlasitost nebo přijmout hovor.

Kvalita zvuku sluchátek Niceboy HIVE pods potěší i náročné

Společnosti Niceboy se také daří rozptylovat případné obavy z nekvalitního zvuku či jeho degradace při bezdrátovém přenosu. Za pomoci vylepšeného špičkového čipsetu a technologie MaxxBass nabízejí bezdrátová sluchátka Niceboy poslech hudby, která je vyvážená a živá. Solidní frekvenční rozsah bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE pods (20 Hz až 20 kHz) zajistí dostatečně široké pásmo, abyste si v příjemné kvalitě vychutnali vše od taneční hudby a mluveného slova až po klasickou či relaxační hudbu. Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE pods vám tak poslouží v řadě životních situací.

Srovnání Niceboy HIVE pods a dalších sluchátek výrobce

Sluchátka HIVE pods nejsou jediná, která výrobce nabízí. Co dalšího je k mání a jak se od nich tyto pecky liší? Ti, kteří dávají přednost klasickým sluchátkám na uši s hlavovým mostem, budou potěšeni Niceboy HIVE XL. Jsou to bezdrátová sluchátka, která však lze připojit i kabelem se sluchátkovým konektorem. Pro sportovněji založené uživatele tu pak jsou Niceboy HIVE sport. Jsou vhodná nejen na relaxaci, ale i na běhání, lyžování a další sporty. Vydrží až 10 hodin na jedno nabití a díky své konstrukci drží na ušních boltcích jako přibitá. Jak si uvedené modely vedou ve srovnání s HIVE pods?

Parametr/ModelNiceboy HIVE podsNiceboy HIVE XLNiceboy HIVE sport
Provedeníšpuntyna uši, otevřenášpunty
Hmotnost80 g150 g90 g
Typ připojeníBluetoothBluetoothBluetooth
Citlivost92 dB/mW102 dB/mW100 dB/mW
Frekvence20 Hz až 20 kHz20 Hz až 20 kHz20 Hz až 20 kHz
Funkce a vlastnostimikrofon mikrofon, připojení i přes kabelmikrofon, redukce šumu, odolnost IPX4
Velikost měniče8 mm40 mm11 mm
Impedance32 ohm32 ohm32 ohm
Cena2 490 Kč1 690 Kč1 290 Kč

*Ceny platné k 11. 10. 2018

i Mohlo by vás zajímat

V bezdrátových sluchátkách Niceboy HIVE pods se podařilo skloubit unikátní moderní design, moderní technologie (jsou skutečně bez drátů) a kvalitní zvukové podání. Jsou stylová a neztratí se ani na cestě do práce, ani při sportu. Pokud dáte na kvalitu zvuku a elegantní provedení, HIVE pods jsou správnou volbou.

P-DC1-WEB17