Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sluchátka Niceboy HIVE hrají tak pěkně, jak vypadají

Aktualizováno

Niceboy® nedávno přišel s novými sluchátky s názvem Niceboy® HIVE. Kromě pěkného vzhledu vám nabízí slušné akustické parametry a spolehlivé Bluetooth připojení s mobilem.

Sluchátka Niceboy Hive

Niceboy® Hive jsou designová sluchátka s Bluetooth, která již na první pohled působí elegantně. K tomu přispívá i vyrytý nápis HIVE na vrcholu mostu. Sluchátka můžete sehnat ve dvou variantách: černé a bílé, s azurovým lemem. Obě barevné varianty se díky svému elegentnímu designu budou určitě hodit ke všem současným outfitům.

Sluchátka jsou náhlavní a uzavřená. Navíc jsou skládací, takže ve chvílích, kdy zrovna neposloucháte, není problém je složit a snadno je uskladnit.

Kvalitní zvuk dělá z Niceboy HIVE nejen okrasná sluchátka

Niceboy® HIVE nabízejí frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz a citlivost 100 dB/mWO, což jsou s ohledem na cenu kolem 1 200 Kč slušné hodnoty. Pokud jde o akustické funkce, můžeme zmínit například MaxxBass, jež se stará o kvalitnější vyznění tvrdších, dunivějších tónů.

Niceboy® HIVE Bose QuietComfort 35 Bose QuietComfort 35

Ovládání se nachází přímo na sluchátkách, k dispozici je tlačítko Play/Pause a knoflíky na regulaci hlasitosti a vracení/přeskakování songů. Díky tomu odpadá časté a nepříjemné hledání mobilu v kapse či kabelce.

Baterie vydrží až 13 hodin, což opět lze s ohledem na cenu bezdrátových sluchátek Niceboy® HIVE považovat za nadstandard. Pokud by vám to vinou okolností nestačilo a baterie se vybila, můžete sluchátka s mobilem propojit audio kabelem, jenž je součástí příslušenství.

Díky CSR čipu nabízí sluchátka kvalitní Bluetooth propojení

Bezdrátová sluchátka Niceboy® HIVE se mohou pochlubit Bluetooth připojením verze 4.1 a CSR čipem, díky kterému by mělo být kvalitní zvukové spojení udržitelné až do vzdálenosti 10 metrů od mobilu.

Sluchátka Niceboy Five

Jak to dnes již u s mobilem spárovatelných sluchátek bývá, i s Niceboy® HIVE lze telefonovat. Bluetooth sluchátka mají zabudovaný mikrofon, takže při hovoru nemusíte mít mobil ani v ruce.

Sluchátka Niceboy® HIVE tak nabízí pěkný design, řadu kvalitních parametrů i odpovídající cenu. Uvažujete-li o nových náhlavních sluchátkách, byla by škoda Niceboy® HIVE do výběru nezařadit. 

P-DC1-WEB24