Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Niceboy HIVE Sport jsou bezdrátová sluchátka i pro maratonce

Aktualizováno

Pravidelné sportování je mnohem zábavnější, když máte společníka. Třeba svou oblíbenou hudbu v uších. Pohodlná bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Sport jsou přesně tím pravým sparring partnerem pro tyto příležitosti. Pohodlně se nosí, mají styl a výborně hrají. Na jedno nabití vydrží nadprůměrně dlouho a ustojí i nepříznivé podmínky, takže vás nenechají ve štychu ani v divoké průtrži mračen. Mají i nějaké nedostatky? A jak si stojí v porovnání s konkurencí?

Niceboy HiveSport; bezdrátová sluchátka

Sportovní sluchátka Niceboy HIVE Sport vás při pohybu neomezí

Pocit ze sportu by měl být příjemný. Aby byl váš sportovní výkon optimální a vy jste si jeho přínos mohli nerušeně vychutnat, nic nesmí dřít, svírat ani se plést. Pohodlí a funkčnost všech prvků jsou proto u sluchátek používaných při sportu naprosto klíčovými vlastnostmi. A to vše bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Sport splňují.

Niceboy HiveSport, detail

Se zdrojem hudby komunikují přes Bluetooth, takže můžete zapomenout na rozmotávání kabelu před poslechem nebo jeho zadrhávání o tričko nebo bundu. Signál Bluetooth má dosah až deset metrů, což se hodí třeba při kruhovém tréninku ve fitness centru – vy střídáte stroje se sluchátky Niceboy na uších a váš smartphone s hudbou je bezpečně odložený na bezpečném místě.

Niceboy HIVE Sport nabídnou zvuk s potlačením šumu

A i přesto, že tyto bluetooth sluchátka nejsou se zdrojem hudby propojena kabelem, si můžete vychutnat kvalitní zvuk. Podporují totiž kodek AptX, který umožní Bluetooth přenést vyšší datový tok. Vy si tak hudbu můžete vychutnat ve vysoké kvalitě. Samotnou produkci zvuku na vysoké úrovni si ve sluchátkách Niceboy HIVE Sport vzaly pod palec další moderní technologie. Hlavní slovo mají chipset CSR a Bluetooth ve verzi 4.1, jejichž zásluhou si spolehlivě vychutnáte kvalitní poslech s prokreslenými detaily a pokročilou redukcí šumu CVC 6.0. Ve vašich sportovních výkonech vás zkrátka poženou kupředu hutné basy taneční muziky i krystalické tóny jemného klavíru při cvičení uvolňujících jógových asán. 

Niceboy HIVE sport

Bezdrátová sluchátka HIVE Sport sází na odolnost i praktičnost

Rádi sportujete za každého počasí, ať už svítí slunce či hustě prší? I na toto mají HIVE Sport odpověď. S ochranou IPX4 vaše sluchátka nepoškodí ani letní déšť, ani sněžení či prach na cestě. Nic vám tak nebrání si vychutnat například neopakovatelnou atmosféru při běhání v lese za deště. A jedinečný zážitek vám nepřekazí ani vypadnutí sluchátek z ucha. Dostaly lehoučký klip, který se postará o to, na svém místě budou vždy držet jako přikovaná i při divočejším pohybu. Díky vyměnitelným polštářkům jsou navíc pohodlná a nebudou vás tlačit ani na konci tréninku.

Niceboy HIVE Sport

Jednotlivá sluchátka spojuje kablík, takže u nich tolik nehrozí ztráta jako například u Apple AirPods. Výhody modrého provázku poznáte například i při uložení do kapsy nebo batohu. Jedním pohybem je vždy snadno vyndáte, aniž byste je museli vyhledávat na dne batohu. A díky ovládacímu panelu přímo na kabelu budete také bez obtíží ovládat hlasitost či se přesouvat mezi skladbami. To má samozřejmě další výhodu: nemusíte vytahovat mobil z kapsy.

Na jedno nabití vydrží až 10 hodin

Jedno je jisté, vaše sluchátka Niceboy HIVE Sport vydrží hrát o dost déle, než vy sportovat. Energii jim dodává kvalitní lithium-iontová baterie, jež vaše sportovní bezdrátová sluchátka zvládne napájet až po dobu velice příjemných osm až deseti hodin. To je dost zhruba na týden standardního tréninku, čímž překonávají řadu svých konkurentů. Například sluchátka Koss BT190i vydrží v provozu jen šest hodin. Baterii pak opětovně nabijete pomocí dodávaného USB kabelu.  

Niceboy HiveSport, design

Sluchátka Niceboy HIVE Sport samozřejmě slouží i jako handsfree

V případě, že sportovním bezdrátovým sluchátkám Niceboy HIVE Sport jako zdroj zvuku slouží mobilní telefon, je můžete využít i jako handsfree sadu. Mikrofon společně s jednoduše dostupným ovladačem hlasitosti a tlačítkem pro příjem hovoru najdete na kabelu, který obě sluchátka spojuje. Snadno si tak vyřídíte hovor, aniž byste museli zastavovat a mobil lovit v batohu.

Niceboy HIVESound, údaje

Srovnání HIVE Sport s konkurencí

A jak si stojí bezdrátová sluchátka HIVE Sport v přímém srovnání s ostatními sportovními sluchátky? Podíváme-li se na výrobky ze stejné cenové hladiny, na první pohled zaujme jejich design. Oproti ostatním vyloženě září a mají v sobě spoustu energie. Rovněž kladou důraz na praktičnost. Konkurečním sluchátkům Sony MDR-XB50BSB dominují poměrně velké náušníky, které mohou být v některých situacích trochu nestabilní. HIVE Sport mají klip, ktorý drží na uších jako přibitý.

Sluchátka Creative Outlier Sport jsou na tom z hlediska praktičnosti a zvukové výbavy s HIVE Sport podobně. Rovněž mají ovládání na kabílku a jsou odolná. Jejich tvůrci navíc pamatovali i na bezpečnost a použili spojovací kabel, který je opatřený speciálním opletem proti poškození a potrhání a odolá i extrémním podmínkám a ostrému tréninku. A k tomu vydrží až 11 hodin v provozu, což je více než v případě sluchátek Niceboy. Jsou ale o více než 400 Kč dražší.

Sluchátka NuForce BE Sport3 zaujmou svým neotřelým designem upevnění sluchátek v uších. Ten však rozhodně není pro každého, upevnění Niceboy HIVE Sport je univerzálnější. Na druhou stranu mají výbornou kvalitu zvuku a podporují širokou škálu kodeků, mimo jiné i apTX, AAC nebo SBC. Jsou to tedy sluchátka ideální pro sportující audiofily. Stojí však o rovných 500 Kč více.

Hledáte-li sportovní sluchátka s kvalitním zvukem, dlouhou výdrží, odolností a praktickým designem, pak budou Niceboy HIVE Sport pro vás vhodným kandidátem. Nejenže toto vše splňují, přidávají k tomu ale i hezký výrazný design a dobře nastavenou cenu.

P-DC1-WEB12