Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Niceboy SOUNDAir jsou výkonné bezdrátové reproduktory nejen k mobilu

Nechcete mít doma nákladnou a prostorově náročnou aparaturu, ale přesto si chcete vychutnat kvalitní reprodukci zvuku? Pak vás možná zaujme Niceboy SOUNDair. Tento bezdrátový reproduktor má navíc řadu výhod, které oceníte. Třeba skvělý design, vysoký výkon, 360° zvuk nebo možnost handsfree. Navíc je lehký a skladný, takže si jej bez problémů můžete vzít s sebou i ven. Bude se reproduktor líbit i audiofilům?

Niceboy SOUNDair; bezdrátový reproduktor pro mobilní telefon

Niceboy SOUNDair boduje 360° technologií šíření zvuku

Nevýhodou klasických reproduktorů je jejich směrovost. Musíte je postavit ideálně ke zdi nebo na polici, a pak abyste podle nich upravili celou místnost, jestliže má poslech stát za to. Nejinak tomu je u bezdrátových reproduktorů. Ty sice můžete postavit kamkoliv, ale stále se jim musíte přizpůsobit. Jste-li ve špatném úhlu, zvuk začíná být zkreslený.

S přenosným bluetooth reproduktorem Niceboy SOUNDair je ale všechno jinak. Disponuje totiž speciální 360° technologií šíření zvuku, která díky válcovitému tvaru reproduktoru Niceboy rovnoměrně pokrývá celou místnost. Snadno s ním tak ozvučíte i větší prostory. A nezáleží na tom, zda je venku, nebo uvnitř.

Niceboy SoundAir; bluetooth reproduktorbluetooth reproduktor niceboy soundair

Bezdrátový reproduktor k mobilu ohromí výkonem i vaše sousedy

360° reproduktor Niceboy má výkon 10 W. To už je dost na to, abyste jím pohodlně ozvučili malou domácí party a v pozdní noční hodinu potrápili sousedy. Hudebním výkonem rozhodně představuje vážného soupeře pro ostatní výrobce.

Chválu si zaslouží i technické vybavení bezdrátového reproduktoru Niceboy SOUNDair. Díky technologii NFC je spárování reproduktoru s chytrým telefonem otázkou pouhého přiložení. Dosah výkonného a energii šetřícího signálu Bluetooth moderního standardu 4.1 je až deset metrů. Váš smartphone, tedy zdroj hudební knihovny, tak nebude vystaven ohrožení uprostřed tanečního dění.

Výrobce počítal primárně s využitím Niceboy SOUNDair v kombinaci s mobilním telefonem. Právě zde nejvíce oceníte skladné rozměry bezdrátového reproduktoru a až 8hodinovou výdrž baterie. Samozřejmě vám ale nic nebrání reproduktor spárovat s notebookem, tabletem či jiným zařízením podporujícím bluetooth.

i Rádi byste Niceboy SOUNDair spárovali s vaším stolním počítačem, leč ten technologii bluetooth nepodporuje? Stačí přikoupit bluetooth adaptér. Rázem můžete připojit vše od bezdrátových sluchátek až po reproduktory. A pro připojení reproduktoru k přehrávači můžete využít také 3,5mm audio jack (aux in).

Bluetooth reproduktor, za který se nemusíte stydět

Reproduktor Niceboy SOUNDAir je nadčasový i moderníNiceboy SOUNDair má design, který si nespletete. Spolehlivě s ním upoutáte pozornost všude, kde jej vystavíte. Válcovitý tvar i textilní povrch v šedivé barvě je líbivý a nadčasový a zároveň jej doplňuje moderní dotykový displej na horní straně. Zapadne do jakéhokoliv interiéru, ať už vyznáváte střídmý zenový, nebo naopak na detailech postavený retro design. Konektor microUSB pro nabíjení i vstup AUX 3,5 mm pro připojení dalších zvukových zařízení je šikovně schovaný v základně reproduktoru a nijak nenarušuje vzhled přístroje.

Bluetooth reproduktor SOUNDair lze ovládat na dotykovém displeji

Veškeré činnosti reproduktoru Niceboy SOUNDair můžete řídit pomocí jednoduchého dotykového ovládání. Regulujte hlasitost, měňte skladby a zapomeňte na hardwarová tlačítka. Ovládání pomocí dotykového displeje je vysoce intuitivní, hudbu si tak vždy pustíte za pár okamžiků.

SOUNDair jako praktické hands-free

Niceboy SOUNDair také využijete jako hands-free. Konferenční hovor pro celou rodinu tak můžete provádět bez neustálého předávání mobilního telefonu z ruky do ruky. Reproduktor je navíc velmi kompaktní a skladný, snadno jej strčíte do tašky a můžete jej vozit všude s sebou. Energii mu dodává výkonný 2200mA adaptér. Ze své oblíbené muziky se tak budete moci těšit dlouhých šest až osm hodin.

Niceboy Soundair Parametry; funkce

Jak si stojí Niceboy SOUNDair ve srovnání s konkurencí?

Podíváme-li se blíže na největší konkurenty Niceboy SOUNDair, Energy Sistem Music Box, Gogen BPS 320 Street a HP TouchToPair, už z jejich vzhledu můžeme odvodit, že každý se bude hodit do jiného prostoru: Gogen BPS 320 je ideální do betonu velkoměsta, s Energy Sistem Music Box můžete bez obav vyrazit do hor. HP Touch Air svým střídmým designem zapadne do ledajaké kanceláře. Jen Niceboy SOUNDair se nemusíte bát umístit do obývacího pokoje jako skvělý doplněk interiéru. Niceboy konkurenci hravě překonává svým výkonem – jako jediný má 10 W – a také jako jediný disponuje prostorovým 360° zvukem, který je jeho nejsilnější zbraní.

P-DC1-WEB12