Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nová dotyková kamera od Niceboy s 4K videem

Aktualizováno

Outdoorové kamery jsou pro řadu aktivních lidí nezbytným vybavením na cestách za zážitky. Drobná kamera přitom nemusí být vůbec nákladná, i velmi dostupné modely nabývají na zajímavých funkcích a zvládají videa ve vysoké kvalitě. Jedním z příkladů je kamera Niceboy VEGA 5 POP, povedený kousek s velkým důrazem na slušný poměr ceny a kvality. Co všechno akční 4K kamera zvládne?

Jednoduchý design kamery Niceboy VEGA 5 POP

Niceboy VEGA 5 POP je akční kamera s praktickým designem, zaoblené hrany a povrch s jemnou texturou dávají drobné krabičce tvář. Všechno potřebné se při váze 88 g vešlo do rozměrů 65 × 39 × 24 mm. Na první pohled pak zaujme širokoúhlý dotekový LCD displej. Ten má úhlopříčku 2,45" a zabírá prakticky celou zadní stranu akční kamery.

Kamera Niceboy VEGA 5 POP

Akční kamera Niceboy VEGA 5 POP je připravená zachytit vaše zážitky i v těch nejnáročnějších podmínkách a v 4K rozlišení.

Niceboy VEGA 5 POP umí video ve 4K

Nová akční kamera si troufá i na 4K video, a patří tak mezi nejdostupnější kousky schopné takového rozlišení. Jde o interpolované, tedy softwarově dopočítávané rozlišení, které je kvalitou téměř srovnatelné s klasickým 4K. Kamera ho zvládá při 24 snímcích za sekundu. Základním rozlišením širokoúhlé kamery Niceboy VEGA 5 POP je ale třicetisnímkové 2K, Full HD pak umí zachytit až při 60 FPS. Fotografie můžete s touto outdoor kamerou pořídit v rozlišení až 16 Mpx. Kvalitu snímků a videí podpoří stabilizace obrazu, která kombinuje optické a elektronické řešení.

Pokročilé funkce a spousta poutavých módů

Niceboy VEGA 5 POP se zaměřuje na jednoduché natáčení videa. Mezi největší přednosti akční kamery patří zpomalené nebo časosběrné záběry, které nepotřebují žádné další úpravy a postprodukci. K dispozici je i řada módů, které přizpůsobí záznam aktuálním podmínkám – například Aqua mód pro natáčení pod vodou nebo režim, ve kterém akční kameru proměníte v kameru do auta.

Vyladit natáčení z různých míst a ve všech denních dobách pomůže široká paleta různých nastavení – od hodnoty ISO přes vyvážení bílé až po nastavení expozice. Nechybí režimy pro fotografie, časosběrné nebo sekvenční snímání. S Niceboy VEGA 5 POP ale zvládnete i situace, kdy je nejdůležitější rychlost, a to s funkcí okamžitého nahrávání po zapnutí.

Ovládejte Niceboy VEGA 5 POP na dálku

Akční kameru Niceboy VEGA 5 POP můžete ovládat prostorným dotykovým displejem, díky WiFi spojení jsou ale možnosti ovládání výrazně širší. Pěknou tradicí značky je dálkové ovládání. Ovladač podobný náramkovým hodinkám se připne na ruku a zastane nejdůležitější funkce. Dosah je poměrně slušný, až 30 m. Další možností je samozřejmě ovládání pomocí aplikace skrze chytrý telefon nebo tablet.

Aplikace pro kamery Niceboy:

Niceboy VEGA 5 POP v pouzdře Dálkové ovládání

Odolnou kameru Niceboy VEGA 5 POP můžete řídit dálkovým ovládáním podobným klasickým hodinkám s dosahem až 30 metrů.

Niceboy VEGA 5 POP je odolná kamera s výdrží

Outdoorová kamera by měla něco vydržet a Niceboy VEGA 5 POP pochopitelně není výjimkou. S vodotěsným obalem slibuje odolnost až do 30 metrů, díky dvířkům pro dotykové ovládání ji můžete i pod vodou ovládat skrze displej. Na jedno nabití vydrží kamera až 70 minut záznamu, pro jeho ukládání je k dispozici slot na Micro SD kartu s maximální kapacitou 64 GB.

Niceboy displej Niceboy přední strana

Drobná kamera Niceboy VEGA 5 POP se ovládá LCD displejem. Širokoúhlý objektiv kamery pak zajišťuje snímky s velkým zorným polem a efektem rybího oka.

Bohaté příslušenství akční kamery

Obsah balení podporuje široké možnosti, jak kameru využít. K Niceboy VEGA 5 POP náleží celá řada úchytů a držáků k bezpečnému, pevnému připnutí na kolo i na jiné vybavení, vodotěsné pouzdro a další příslušenství.

Úplný obsah balení:

 • Akční kamera
 • Vodotěsný obal
 • Náhradní dvířka
 • Kryt čočky
 • Úchyt na řídítka
 • Nalepovací úchyty
 • Otevřený držák
 • Sada úchytů pro obal
 • Samolepky
 • Nabíjecí kabel
 • Baterie
 • Hadřík
 • Dálkové ovládání
 • Český manuál

Příslušenství kamery Niceboy VEGA 5 POP

Cena a konkurence Niceboy VEGA 5 POP

Outdoorová kamera se od svého předchůdce liší mírně menším počtem snímků při záznamu 4K videa. Její doménou by naopak mělo být přívětivé ovládání na velkém, dotykovém displeji, kterým se odlišuje i od konkurence jiných cenově srovnatelných modelů.

ParametryNiceboy VEGA 5 POPNiceboy VEGA 5LAMAX X10 Taurus GOPRO HERO5 Black
Maximální rozlišení4K (24 FPS)4K (30 FPS)4K (30 FPS)4K (30 FPS)
Rozlišení fotoaparátu16 Mpx16 Mpx12 Mpx12 Mpx
Rozměry65 × 39 × 24 mm63 × 41 × 33 mm63 × 41 × 33 mm60 × 42 × 30 mm
Hmotnost88 g58 g79 g100 g
Vodotěsnost (s pouzdrem)30 m30 m40 m60 m
Dotykový displej
Velikost displeje2,45"2"2"2"
Kapacita baterie1 000 mAh1 050 mAh min1 050 mAh1 220 mAh
KonektivitaWiFi, Micro HDMIWiFi, Micro HDMIWiFi, HDMI, BluetoothWiFi, Micro HDMI, Bluetooth
Cena3 999 Kč5 990 Kč6 690 Kč10 490 Kč
*Ceny platné k 10. 12. 2017

Jaká bude cena akční kamery Niceboy VEGA 5 POP?

Novinka by se měla stát jednou z nejlevnějších 4K akčních kamer, údaj na cenovce bude o něco nižší než u modelu Niceboy VEGA 5. Oproti němu přináší kamera s přídomkem POP dotykový displej a zvládne dvojnásobnou kapacitu karty pro ukládání záznamu.

P-DC1-WEB18