Obnovit stránku

Niceboy VEGA 6 star, to nejlepší pro skutečné 2K natáčení

Aktualizováno

Pokud hledáte kvalitní outdoorovou kameru za dobrou cenu, Niceboy VEGA 6 star je přesně pro vás. Natáčí detailní videa, díky optické stabilizaci ve všech rozlišeních až do 4K. Plusem jsou i další funkce jako například slow-motion, časosběr nebo podvodní režim. Co všechno můžete od této akční kamery očekávat?

Niceboy: Nová značka, která boduje nejen cenou

Niceboy je mladým a dravým hráčem na poli akčních kamer a audiotechniky. U zákazníků už ale stačil zabodovat akčními kamerami Niceboy VEGA a v poslední době také sluchátky Niceboy HIVE a reproduktory Niceboy SOUND. Vzrůstající obliba značky je dána především jejich prvotřídním zpracováním s perfektní kvalitou a cenou, která je v poměru k výkonu velmi lákavá. Těmito vlastnostmi se může pochlubit i žhavá novinka Niceboy VEGA 6 star, akční kamera pro každou příležitost, která vydrží i ty nejextrémnější podmínky.

Niceboy VEGA 6 starNiceboy VEGA 6 star, displej

Outdoorová kamera Niceboy VEGA 6 star v celé své kráse. Operuje s 2" displejem.

Záběry s kamerou Niceboy VEGA 6 star pořídíte až v 4K rozlišení

Jednou z velkých předností outdoorové kamery Niceboy VEGA 6 star je detailní obraz s pokročilou stabilizací. Díky nativnímu rozlišení 2K můžete pořizovat záznamy z výletů, vyjížděk a akcí ve velmi slušné kvalitě, a to ve 30 FPS. Možností je také interpolované rozlišení 4K. Co to znamená? Objektiv kamery je sám o sobě schopen natáčet pouze ve 2K. Rozlišení 4K je tedy u interpolovaných videí dopočítáno softwarově. Pokud jsou pro vás důležité snímky za sekundu, v rozlišení Full HD jich můžete zachytit až 60. S akční kamerou Niceboy VEGA 6 star však lze nejen natáčet videa, ale také fotit. Vše má na starosti 16Mpx objektiv se světelností f/1,8.

Niceboy VEGA 6 star, rozlišení

Niceboy VEGA 6 star pracuje s optickou stabilizací, která eliminuje otřesy způsobené pohybem kamery.

Outdoorová kamera Niceboy VEGA 6 star je nabitá funkcemi

Jednou z nejvýraznějších funkcí akční kamery Niceboy VEGA 6 star je pokročilá optická stabilizace. Aplikovat ji můžete u videí v jakémkoliv rozlišení a věřte, že při záběrech z jízdy na kole nebo třeba na snowboardu bude rozdíl opravdu vidět. Optická stabilizace také značně zlepšuje kvalitu zpomalených a časosběrných záběrů, které VEGA 6 star taktéž podporuje.

Niceboy VEGA 6 star, pouzdroVEGA 6 star – balení

Pouzdro se vám bude hodit, budete-li chtít s kamerou Niceboy VEGA 6 star natáčet pod vodou. Součástí balení je dálkový ovladač a další hromada příslušenství.

A aby toho nebylo málo, VEGA 6 star je vodotěsná a nabízí speciální podvodní režim. Všechny zmíněné funkce tak můžete využít s použitím pouzdra v balení až do 30 metrů hloubky. Nechybí ani WiFi modul, díky němuž lze kameru ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Pro maximální pohodlí najdete v balení i dálkový ovladač a spoustu dalšího příslušenství.

i Mohlo by vás také zajímat

Pokud sháníte kvalitní outdoorovou kameru za dobrou cenu, s VEGA 6 star rozhodně nešlápnete vedle. Perfektní obraz s rozlišením až 4K spolu s přívětivou cenou potěší jak amatéry, tak pokročilejší uživatele. Chcete parádní záběry ze svých akcí, ale nechcete příliš utrácet? Niceboy VEGA 6 star je přesně pro vás.

P-DC1-WEB04