Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nokia se 19. března pochlubí novými telefony (NOVINKA)

Aktualizováno

Společnost HMD Global přišla o možnost prezentovat světu své novinky na veletrhu MWC v Barceloně, stejně tak jako další firmy. Nyní se výrobci ozývají se svými novými modely smartphonů a HMD je na řadě s telefony Nokia. Co pro nás mají přichystaného?

iPhone 11

Již 19. března se dočkáme nových telefonů Nokia

Juho Sarvikas, vysoce postavený manažer v HMD Global, zveřejnil tweet, v němž sdílí krátkou animaci. Ta nás láká na 19. března do Londýna. Zde pravděpodobně dojde k odhalení nové modelové řady telefonů Nokia. Animace je ve stylu úvodní sekvence filmů o Jamesi Bondovi. Následně se nás text v animaci ptá, zda chceme znát tajemství, a nakonec prozrazuje výše zmíněný termín.

Tento tweet prozrazuje, že se nové Nokie budou vztahovat k chystané bondovce.

Ve tweetu je napsáno No Time To Wait, což koresponduje s titulem nejnovějšího dílu o britském agentovi, který je nazvaný No Time To Die. Spolupráce Nokie a Jamese Bonda však není ničím novým. Kruhy v upoutávce mohou symbolizovat kruhový panel s fotoaparáty na zadní straně nové Nokie. Spekuluje se o speciálním příslušenství či rovnou o zvláštní edici telefonu.

i Související telefony

Internetové zdroje se domnívají, že bychom měli vidět Nokii 8.2 5G. Ta by měla být vybavena čipsetem Snapdragon 765 a nebude jí chybět podpora sítí 5G. Podrobnosti o fotoaparátu prozatím neznáme, mohlo by se však jednat o čtveřici čoček. Očekáváme ale více než jen jeden smartphone pro náročnější zákazníky. Doplnit by ho měl levnější model 5.2, a dokonce mobil 1.3, který by byl vstupním telefonem pro uživatele seznamující se s novou tváří značky Nokia. Na oficiální vyjádření Nokie si musíme počkat do čtvrtka 19. března.

i Mohlo by vás zajímat

Zdroj: gsmarena.com

P-DC1-WEB28