Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nosíte brýle? Zkuste kontaktní čočky, máme široký výběr!

Čočky rozdělujeme kromě jejich dioptrií a dalších vlastnostní, které vybíráte podle specifické potřeby vašeho oka, především podle délky použití. Existují kontaktní čočky jednodenní až měsíční a každá má své výhody i nevýhody.

Jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči a ke konci dne je lze jednoduše vyhodit. Oproti měsíčním však jsou dražší a méně ekologické. Zakoupit můžete také dvoutýdenní čočky či měsíční, ke kterým již budete potřebovat základní výbavu, abyste je udrželi v dobrém stavu po celou dobu jejich užívání. Do základní výbavy patří pouzdra pro skladování čoček, roztoky pro péči a očistu čočky, oční kapky pro komfort při nošení čoček a další nástroje pro jednodušší manipulaci s čočkami.

Jednodenní čočky oceníte, pokud chcete nosit čočky pravidelně, ale máte citlivé oči, či běžně nosíte brýle, ale jednou za čas je chcete sundat. Ideální pro společenské akce, aktivní sport i například potápění. Tam všude nejsou brýle žádoucí. Jednodenní čočky jsou také zdravější, protože nehrozí riziko špatného zacházení a očisty čoček, které může způsobit záněty. Jsou tedy výhodné pro všechny, kteří si nevěří, že by čočkám věnovali náležitou péči.

Při správném způsobu zacházení jsou kontaktní čočky výborným pomocníkem pro každý den. Nezapomeňte však, že jakýkoliv laxní přístup k očistě a péči o čočky může přinést více problémů než užitku. Pokud si nevěříte, doporučujeme jednorázové čočky, které můžete mít při sobě díky malému a praktickému balení po jednotlivých kusech kdykoliv s sebou!

A pokud milujete výstřednost či přemýšlíte o atraktivním kostýmu na maškarní, nezapomeňte, že existují také barevné kontaktní čočky, které  vás díky mnoha provedení změní vaše oči na kočičí či podobné avatarovi. K dispozici jsou navíc nedioptrické, které slouží hlavně pro zábavu, i když brýle nosit nemusíte, a poté dioptrické, které myslí i na ty, kteří se bez brýlí či čoček neobejdou.

Nenechte se omezovat brýlemi, když si můžete pořídit kontaktní čočky. Bez brýlí to sluší všem a ta svoboda bez nich!

P-DC1-WEB28