Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Myčky Miele s automatickým dávkováním AutoDos - přenechte mytí nádobí odborníkovi

Myčky Miele G 7000

Podivovali jste se někdy nad tím, proč někdo nepřijde s řešením na dávkování mycího prostředku do myčky? Začněte si v kuchyni dělat místo, protože nová generace myček Miele zvládá přesně to, a ještě něco navíc. Systém AutoDos optimalizuje dávkování práškového granulátu díky zabudovanému PowerDisku a na základě zvoleného programu si odebírá potřebné množství v ten pravý okamžik.

Perfektní výsledky s automatickým dávkováním

Řada myček Miele G 7000 přichází jako první na světě s funkcí automatického dávkování AutoDos. Tato funkce společně s integrovaným zásobníkem na PowerDisk zajistí přesné dávkování práškového granulátu a nádherně čisté nádobí. Jeden PowerDisk vám vystačí průměrně na 20 mycích cyklů v programu "Eco 50 °C".

Moderní technologie se snadným ovládáním

Díky funkci AutoStart můžete svou myčku spustit odkudkoli a kdykoli. Chcete si nechat nádobí umýt, zatímco jste v práci? Stačí v aplikaci Miele@mobile nastavit myčce čas a režim, o zbytek už se postará sama. Na vás už zbyde jen nádobí vyskládat. 

Více prostoru pro vaše oblíbené nádobí

S novou řadou myček Miele G 7000 přichází také nové uspořádání košů FlexLine, které nabízí lepší flexibilitu pro umístění větších kusů nádobí. Zásuvka 3D-MultiFlex budiž příkladem toho, jak můžete vytvořit prostor pomocí polohovatelných prvků tam, kde dříve nebyl.

WEB4