Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Nová vlajková loď společnosti CONNECT IT

Také se občas dostanete do té nemilé situace, kdy kvůli nepřesnosti myši netrefíte cíl, nesplníte misi nebo dokonce prohrajete celou hru? Klouže vám zařízení z ruky? Ať už jste vášnivý progamingový veterán či úplný začátečník, rozzařte svůj soukromý koutek novou a vzhledově zcela netradičním herní myší CONNECT IT CI-464 Biohazard V2 a nechte vtáhnout do světa precizní pohybové reprodukce přímo u vás doma.

Navrženo s myšlenkou na hráče

Největší předností aparátu je bezesporu laserový senzor samotný. Ten disponuje hned čtyřmi volitelnými úrovněmi citlivosti s úctyhodnou maximální hodnotou 2500 DPI, která nejen, že propůjčuje celému systému schopnost naprosto realisticky interpretovat i ten nejnepatrnější tah, ale především posunuje výsledný hráčský výkon na vyšší úroveň.

Navíc ve spojení s programovatelnými tlačítky vzniká jedinečný a zákazníky velmi vyhledávaný produkt, díky kterému si můžete vychutnat oblíbený herní bestseller naplno, a to bez jakýchkoliv zbytečných ústupků.

4 úrovně citlivosti, maximální citlivost 2500 DPI, 7 tlačítek, programovatelná tlačítka, pozlacený konektor, pogumovaný povrch, ergonomický tvar

Vyladěná k dokonalosti

Znáte ten pocit, kdy začíná jít do tuhého, v žilách vám tuhne krev a adrenalin doslova tryská po místnosti? Tak přesně pro tyto případy vybavili designeři tohoto technologiemi nabitého drobečka i speciálním protiskluzovým pogumovaným povrchem, díky kterému zachová svou výchozí polohu i v těch nejvypjatějších situacích.

Třešničkou na dortu je unikátní ergonomický tvar, jehož prostřednictvím poskytuje zařízení svému majiteli více než nadpozemskou porci pohodlí, stability a především kontroly nad probíhající akcí.

4 úrovně citlivosti, maximální citlivost 2500 DPI, 7 tlačítek, programovatelná tlačítka, pozlacený konektor, pogumovaný povrch, ergonomický tvar

Svěřte svou důvěru v několikaletou zkušenost společnosti CONNECT IT a obdarujte sebe nebo své blízké ostře žlutou a výrazně podsvícenou herní myší, kterou si bezpochyby ihned zamilujete, a kterou vám budou všichni závidět.

O firmě CONNECT IT
Založena2010
Webové stránkywww.connectit.cz
P-DC1-WEB08