Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Novinky na Alza.cz - sportovní doplňky i závan luxusu

Voděodolný náramek Fitbit Flex se vám stane skvělým motivátorem a pomocníkem při běhání a dalších fyzických aktivitách. Poslouží jako krokoměr, dokáže změřit uběhnutou vzdálenost a spálené kalorie. Zjistíte díky němu délku a dokonce i kvalitu vašeho spánku. Stačí jej spárovat s kompatibilním zařízením s Bluetooth a máte všechno přehledně na obrazovce. Je jednoduchý, v moderním designu a s praktickými funkcemi.

Monitor osobní fyzické aktivity Misfit Shine připomíná futuristický šperk. Decentní disk z prvotřídního hliníku je osazen diodami, které znázorňují intenzitu vaší sportovní aktivity. Můžete s ním běhat, plavat nebo i jezdit na kole. Sesbíraná data se po přiložení k displeji smartphonu nebo tabletu automaticky synchronizují s bezplatnou aplikací Shine. Ta vše převede do přehledných grafů a tabulek. Navíc se může pochlubit voděodolností až do 100 metrů.

S tablety a smartphony si rozumí také elegantní flashdisk Silicon Power Mobile X10. Vybaven je totiž hned dvěma konektory, z nichž jeden (rozměru Micro USB) odpovídá standardu USB On-The-Go. Můžete ho tak zapojit rovnou do mobilu a přehrávat z něj fotky, hudbu a další data. Samozřejmě ho lze běžným způsobem využít také s počítačem. Decentní zlaté tělo, vyrobené ze zinkové slitiny, povyšuje tento drobný disk na úroveň opravdového klenotu.
P-DC1-WEB08