Ochraňte svůj telefon před poškozením.
Vyberte si sklo dle vlastního výběru.
1
Zakupte ochrannou fólii/sklo
Vyberte si z nabídky ochrannou fólii/sklo a k němu zvolte službu Ochrana displeje dle vlastní volby.
2
Sklo nalepíme na zařízení
Na vámi vybrané pobočce technik sklo profesionálně nalepí.
3
Nejste se službou spokojeni?
Pokud dojde k chybnému nalepení skla technikem, vrátíme vám peníze za službu i za sklo/fólii.
1
Zakupte ochrannou fólii/sklo
Vyberte si z nabídky ochrannou fólii/sklo, k němu zvolte službu Ochrana displeje dle vlastní volby a vyberte mobilní telefon, na který budete chtít ochranu displeje aplikovat.
2
Sklo nalepíme na zařízení
Náš profesionálně vyškolený technik nalepí na vaše nové zařízení sklo/fólii.
3
Zboží vám doručíme nebo si jej vyzvednete
Vy dostane své nové zařízení již s aplikovaným ochranným sklem/fólií.
Službu lze zakoupit ke všem ochranným sklům a fóliím, na které se služba vztahuje, a vždy ji najdete v prvním kroku košíku.
Ano, vyberete si ochranné sklo a zakoupíte službu. Na vámi vybrané pobočce technik sklo profesionálně nalepí.
V případě zakoupení skla a služby na vaše stávající zařízení se doba doručení odvíjí od zvolené dopravy. Pokud si zakoupíte nový telefon a vyberete tuto službu, doba doručení se prodlouží o 1 pracovní den od vámi zvolené dopravy.
Pokud dojde k chybnému nalepení skla technikem, vrátíme vám peníze za službu i za sklo/fólii. V případě úmyslného poškození či odlepení je částka za službu nevratná, protože služba byla využita a správně provedena.
V případě reklamace je nutné mít vytvořenou fotodokumentaci. Reklamaci je možné provést na kterékoliv pobočce, případně založit online na webu Alza.cz. Poté dojde k posouzení a dořešení reklamace.