Obnovit stránku

Ochraňte své drahocenné přístroje

DiCAPac jsou ochranná vodotěsná pouzdra, která ochrání váš kompaktní fotoaparát, zrcadlovku, telefon, MP3 přehrávač nebo jiné drobnější předměty, které musí zůstat za všech okolností v suchu. Ochranná pouzdra DiCAPac splňují přísnou japonskou normu JIS IPX8, kdy byla pouzdra po dobu 30 minut vystavena tlaku 0,5 MPa a jsou tak schopná veškerou techniku ochránit minimálně do hloubky 5 metrů pod hladinou vody.

Ochranná pouzdra ale nejsou pouze pro fandy potápění. Stejně dobře dokáží pouzdra DiCAPac ochránit vaše drahocenné přístroje před sněhem, vlhkem, prachem nebo dalšími nepříznivými vlivy, které by mohly mít na citlivé elektronické přístroje fatální účinek. Kromě již zmíněné vodotěsnosti je samozřejmostí řada dalších ochranných vlastností jako je ochrana proti prachu, kouři, písku, sněhu a podobně.

V naší nabídce naleznete pouzdra pro kompaktní fotoaparáty i zrcadlovky, mobilní telefony i univerzální pouzdra, která dovolí uschování mobilu, MP3 přehrávače, dokladů, peněz a dalších drobných věcí. Pro snadné nošení jsou pouzdra doplněna o odnímatelný popruh na krk. Pouzdra pro mobilní telefony jsou vyrobena v měkkém provedení s antimlžící úpravou a tak je možné telefon v pouzdře plně využívat.

Pouzdra pro digitální zrcadlovky umožňují bez problémů používat i výsuvný zoom, stejně tak zůstávají dostupné i všechny potřebné ovládací prvky. V místě objektivu je pouzdro tvořeno speciální polykarbonátovou čočkou s UV filtrem, díky které nedochází k žádnému zkreslení obrazu.

Jedinečné zpracování pouzder DiCAPac s dvojitým zavíráním zabraňuje vniknutí vody, sněhu, prachu a písku. Jsou tak nepostradatelným doplňkem při všech vodních sportech jako je plavání, potápění, surfování, rybaření, jízdu na různých typech lodí, lyžování, bruslení či pobytu ve vlhkém a prašném prostředí.

O značce DiCAPac
DistributorSatomar, s.r.o.
Webové stránkywww.dicapac.cz
P-DC1-WEB28