Obnovit stránku

Odpovězte a vyhrajte exkluzivní zrnkovou kávu Alzacafé!

Aktualizováno

Máte rádi kávu? My ano a svou vášeň pro ni jsme přenesli do vlastní prémiové značky kávy AlzaCafé. A protože z ní máme opravdu radost a stojíme za její kvalitou, připravili jsme pro vás soutěž o 5× 2 kilová balení kávy AlzaCafé. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte naši exkluzivní zrnkovou kávu!

káva AlzaCafé

Co je potřeba udělat pro zapojení do soutěže

V období od 12. 8. 2019 do 25. 8. 2019 odpovězte na soutěžní otázku uvedenou pod videem Alzacafé, aneb čerstvé kafe zcela zdarma!! a k odpovědi připište svou platnou emailovou adresu. Soutěžní otázka bude uvedena také na našem oficiálním Facebooku a Instagramu.

Kdo se stane výhercem a co můžete vyhrát

Ze správných odpovědí, které budou obsahovat také platnou emailovou adresu, vylosujeme 5 výherců. 

Každý výherce obdrží 1 000 g zrnkové kávy prémiové značky AlzaCafé.

i Naše zrnková káva AlzaCafé je vždy zaručeně čerstvá, jelikož je pražená a balená lokálně, čímž podporujeme českou ekonomiku. Kávu pražíme u největší certifikované BIO pražírny kávy u nás. Jsme navíc první český e-shop, který přišel s myšlenkou vlastní kávy. Naše káva pochází z Brazílie a jde o pečlivě vybranou vlastní směs 100% Arabiky, která nabízí čokoládové tóny a voní po lískovém oříšku.

Zkuste štěstí a zapojte se do soutěže o naši kávu. Věříme, že vás její kvalita a vyvážená, plná chuť nezklame. Držíme palce!

WEB14