Obnovit stránku

Během svátku 28.9.  mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejem Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Odstraňovač vodního kamene (100 g)

5 1 hodnocení
Cenová bomba
69,- Ušetříte 10,01
bez DPH 57,-

Odstraňovač vodního kamene (100 g)

Odstraňovač vodního kamene Jolly OVK 2 se postará o spolehlivé odstranění vodního kamene z vašich domácích spotřebičů. Vhodný je pro použití na pračky, myčky, varné konvice i kávovary. Odstraňovač se velmi snadno používá a nabízí skutečně vysokou účinnost. Jolly OVK 2 tak zaručeně odstraní vodní kámen ze spotřebičů.

Klíčové vlastnosti odstraňovače vodního kamene Jolly OVK 2 (100 g)

  • Odstraňovač vodního kamene pro domácí spotřebiče
  • Vhodný na pračky, myčky, varné konvice i kávovary
  • Velmi snadné použití
  • Jolly OVK 2 je vysoce účinný

Hmotnost:
100 g

Použití - varné konvice:
Obsah sáčku rozpusťte v nádobě naplněné 0,7 l vody a ohřejte na teplotu 60-70 °C. Nechte působit 10-15 minut. Poté obsah vylijte a konvici několikrát vypláchněte důkladně čistou vodou.

Použití - kávovary:
Obsah sáčku rozpusťte v půl litru vody a nalijte do kávovaru. Po zapnutí nechte překapat asi polovinu roztoku. Po vypnutí přístroje nechte roztok přibližně 30 minut působit. Poté přístroj opět zapněte a nechte překapat zbytek roztoku. Na závěr naplňte nádobu 2krát čistou vodou a nechte proběhnout znovu celý postup.

VAROVÁNÍ:
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah/obal odevzdáním oprávněné osobě k likvidaci.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Prášek
Kód:  JOLLYP989
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  2098
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB02