Obnovit stránku

Během svátku 28. 10. zůstává většina našich prodejen otevřena, ale nakoupit můžete i z pohodlí domova. Zboží vám totiž stále doručujeme zdarma.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Olive ONE 1TB

-39%
Doprava
zdarma
21 990 Kč
13 309 Kč
10 999 Kč bez DPH

Olive ONE 1TB

Revoluční HD hudební přehrávač stvořený pro všechny milovníky hudby, kteří si chtějí vychutnat svou oblíbenou hudbu z mnoha zdrojů. Jednoduše řečeno - OLIVE ONE přehraje jakoukoliv skladbu téměř odkudkoliv. Veškerou hudbu budete moci přehrávat skrze jednoduché rozhraní dotykové 7" obrazovky, která nemá v této kategorii zařízení obdoby. OLIVE ONE představuje svěží vítr ve světě hranatých a platových hudebních přehrávačů. Jeho netradiční kulaté tělo z hliníku se zkosenou horní stranou se stane středobodem každé místnosti.

Nezná překážky

Stvořen byl pro jeden jediný účel a to pro zjednodušení způsobu, jakým vyhledávat a poslouchat hudbu. Patentovaná technologie Session sleduje vaše hudební návyky a preference v mnoha kritériích – žánr, interpret, počet skladeb či denní dobu a mnoho dalšího. Přístroj tak zjistí, že např. v pondělí odpoledne rádi posloucháte rock a v pátek večer taneční hudbu. Do tohoto hodnocení dokáže promítnout i to jaké je zrovna roční období nebo denní doba.

Přístroj přehraje soubory typu MP3, FLAC, ALAC, WAV, AIFF či skladby z iTunes, streamovacích služeb jako Spotify, Pandora a Deezer či internetových rádií, včetně českých stanic. Nebo dokonce skladby z vašeho iPhonu nebo Android zařízení – vždy vám bude stačit tento jediný přístroj.

Klíčové vlastnosti

  • Nádherný design
  • Vestavěný 1TB disk
  • Luxusní 7" displej
  • Nekonečné možností připojení
  • Špičkový audio výstup
  • Revoluční technologie v přehrávání hudby
  • Rychlé a intuitivní uživatelské rozhraní
  • Hliníková konstrukce

Vše v jednom

Přehrávač je vybavený Bluetooth připojením, díky kterému se snadno připojíte k jakémukoliv chytrému zařízení. Ba co víc, nejen, že skladby přehraje, ale zobrazí vám veškeré dostupné informace o dané skladbě. Pokud máte domácí NAS úložiště, není nic jednoduššího, než se k němu připojit skrze ultra rychlé 802.11n WiFi připojení, a pokud nevěříte bezdrátovému přenosu, tak jistě přijde vhod Gigabit Ethernet. Dokonce automaticky rozpozná hudební knihovny uložené kdekoliv ve vaší síti. Nemusíte se tedy o nic starat a i přesto budete mít k ruce svou hudební sbírku. 

Strhující zvuk. Stačí připojit reproduktory.

Tým zvukových inženýrů dal dohromady 150 let zkušeností v oblasti zvuku a implementovali je do tohoto unikátního přehrávače. Důkazem kvalitní práce jsou špičkové recenze napříč hudebními servery, diskusemi a recenzemi. OLIVE ONE disponuje integrovaným stereo zesilovačem o výkonu 2× 35 W. Většina tradičních stereo přijímačů využívá pouze jeden zesilovač, který rozdělí signál do dvou kanálů (vlevo a vpravo). OLIVE ONE má zesilovače dva, pro každý kanál jeden, takže si vychutnáte prostornější zvuk, který zaplní celou místnost.
DSP procesor využívá patentovanou technologii SMART, která optimalizuje zvukový výstup pro konkrétní značku a model reproduktorů. Vždy tak získáte optimální zvuk, ať už využíváte jakékoliv reproduktory. Osazen je také převodníkem Burr-Brown PCM5142 (32 bit / 384 kHz) s dynamickým rozsahem 112 dB. Na zadní straně najdete sestavu konektorů, která obsahuje kromě zmíněného LAN portu i analogový a digitální výstup pro připojení reprosoustavy či konektor USB.

Dotkněte se své skladby

Dominantou OLIVE ONE je nádherný 7" dotykový displej a velmi svižné uživatelské rozhraní. Ovládání hudby bude velmi příjemným zážitkem. Při pořízení více přehrávačů můžete jednoduše dostat hudbu do jakékoliv další místnosti ve vaší domácnosti. Všechny přístroje pak budete moci jednoduše ovládat na dálku pomocí OLIVE aplikace na vašem telefonu či tabletu. 

Poslouchejte hudbu zodpovědně

Aby toho nebylo málo, je OLIVE ONE navržen pro optimální účinnost a splňuje nejnáročnější EuP normy pro spotřebu energie – 0,5 W v pohotovostním režimu. Využívá pouze elektronické komponenty, které splňují RoHS a je navržen z recyklovatelných materiálů. V neposlední řadě je důležité zmínit, že výrobce přehrávač neustále zdokonaluje a přidává nové funkce, ke kterým získáte přístup pravidelnými aktualizacemi firmware - jedině tak nepřijdete o žádné důležité funkce a další vychytávky.

Parametry a specifikace:

Zesilovač:
Dvojitý HD zesilovač s DSP
Výkon: 2× 32 W /8 Ohm
Dynamický rozsah / SNR:
112 dB
THD + N:
-93 dB @ -1 dBFS (typický)
Podporované zvukové formáty:
WAV, AIFF, FLAC, MP3, AAC, Apple Lossless, Ogg Vorbis
Zvukový výstup:
Analog: 3,5mm
Digitální: Bluetooth, digitální výstup (koaxiální, RCA), USB
Audio vstup:
Bluetooth
DLNA / UPnP
Rozměry:
Průměr: 22,9 cm
Výška: 4,1 cm v nejvyšším bodě, 2,1 cm v nejnižším místě
Hmotnost:
Přibližně 2,7 kg (bez HDD)
Obsah balení:
Olive ONE
Analogový audio kabel
Napájecí zdroj
WiFi anténa
Uživatelská příručka

Kód:  MCG001a
Záruka: 21 měsíců
Prod. číslo:  0680671111009
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB22