Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Olympus DM-720 konferenční kit s 1x ME-33

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Olympus DM-720 konferenční kit s 1x ME-33

Nahrávání konference nebylo nikdy snazší! Stačí mít u sebe digitální diktafon Olympus DM-720, jenž představuje chytrého pomocníka pro vaši práci. Jde o přístroj, který je vybavený vyspělým mikrofonním systémem TRESMIC. Používá dva směrové mikrofony pro nahrávání vysoce kvalitního stereo zvuku a třetí všesměrový centrální mikrofon, který snímá hlubší frekvence. Diktafon DM-720 má integrovanou 4 GB paměť, do níž lze uložit přibližně 985 hodin záznamu. Tato paměť však lze rozšířit pomocí Micro SD paměťové karty o dalších 32 GB. Diktafon Olympus je napájen prostřednictvím AAA baterie, která postačí až na 52 hodin nahrávání.

Digitální diktafon Olympus DM-720 + ME-33 všesměrový konferenční mikrofon a jeho klíčové vlastnosti

  • Mikrofonní systém TRESMIC pro nejpřesnější možné zachycení zvuku (20 Hz - 20 kHz)
  • Dodávaná spona sloužící i jako stojánek zajistí správné nasměřování a eliminaci hluku
  • Funkce přehrávání hlasu pomůže ušetřit čas a lépe přizpůsobit reprodukci vašim potřebám (přehraje pouze pasáže s nahraným hlasem)
  • Vestavěný výsuvný USB konektor pro snadné a pohodlné ukládání dat do PC
  • Balení obsahuje všesměrový konferenční mikrofon ME-33 pro záznam mítinku až čtyř osob
  • 5 přednastavených scén pro bezchybnou nahrávku (přednášky, konference, schůze, diktování, rozpoznávání řeči)
  • Olympus DM-720 disponuje hlasovou navigací - hlasový průvodce předčítá položky menu

Olympus DM-720 je chytrý pracovní pomocník

Digitální diktafon Olympus DM-720 ve stříbrném provedení je vybavený 1,43" podsvíceným displejem a hlasovou navigací. Tato kombinace zaručuje špičkové ovládání v každé situaci. Také má 5 přednastavených režimů, přičemž zvolením odpovídajícího režimu se automaticky nastaví optimální parametry pro bezchybné nahrávání. Pro tento účel je diktafon DM-720 navíc opatřen speciálním tlačítkem. S diktafonem Olympus pořídíte záznam v lineárním PCM (48 kHz) nebo MP3 formátu. Nechybí ani filtr nízkých frekvencí, který eliminuje hluk a hlasový filtr pro dokonalejší konzistentní záznam hlasu.

Snadné, pohodlné i rychlé připojení k PC pro uložení vašich dat

Nadčasový přístroj Olympus DM-720 se může pochlubit vestavěným USB konektorem, který se vysouvá z těla diktafonu. Není tedy potřeba žádného USB kabelu. Jednoduše jej vysunete a připojíte k vašemu počítači. Tímto způsobem si snadno, rychle a pohodlně přesunete hlasové záznamy do vašeho počítače. Stejně tak můžete diktafon Olympus využít jako USB paměť pro ukládání a sdílení například dokumentů.

Rozměry:
39,6 × 105,9 × 14,4 mm

Hmotnost:
72 g (včetně baterie)

Provozní teplota:
0 - 42 °C

Kód:  OL623a4
Prod. číslo:  V414111SE030
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13