Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Olympus WS-852 + TP-8 Telephone Pickup

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Olympus WS-852 + TP-8 Telephone Pickup

Už ani slovo vám neunikne z jakékoli pracovní schůzky či porady díky tomuto vysoce kvalitnímu digitálnímu diktafonu Olympus WS-853. Ten je vybaven směrovými mikrofony, které si s funkcí Noise Cancel hravě poradí s jakýmkoli nizkofrekvenčním šumem v pozadí, jaký vydávají kupříkladu klimatizace či jiná zařízení. Výsledkem vám tak bude křišťálově čistá nahrávka. Dva 90° mikrofony zaznamenají veškerá sdělení, ať už řečníkův hlas přichází odkudkoli z místnosti. Pokud se stane, že řečník bude mluvit příliš hlasitě, hlasitost nahrávání se automaticky sníží, jestliže naopak bude řečník hovořit potichu, hlasitost se zvýší. To zajišťuje pohodlný poslech vašich nahrávek.

Klíčové vlastnosti diktafonu Olympus WS-852 s mikrofonem TP-8

  • 90° mikrofony pro zachycení zvuků ze všech směrů
  • Funkce Noise Cancel zajistí vždy čistý zvuk
  • Interní 4GB paměť rozšiřitelná o 32GB kartu
  • Výsuvný USB konektor zajistí připojení k PC a přenesení dat
  • Praktický stojánek eliminující ruchy ze stolu
  • Součástí balení je mikrofon Olympus TP-8
  • Formát záznamu MP3

Maximální kapacita pro vaše záznamy 

Veškeré nahrávky s maximální délkou 1040 hodin se ukládají na interní 4GB paměť, již je možné rozšířit o 32GB micro SDHC kartu. V případě, že vám dojde místo v úložišti, jednoduše vysuňte USB konektor a všechny záznamy si archivujte v počítači. O to, zda se náhodou vaše porada neprotáhne, se nemusíte bát. Výrobce vybavil diktafon baterií s větší výdrží, proto se můžete těšit na hodiny a hodiny záznamu bez nutnosti dobíjení. Postavte diktafon Olympus WS-852 na stůl a praktický stojánek se postará o to, že ruchy přenášené deskou stolu nebudou rušit žádnou debatu, jíž se účastníte. 

Telefonní hovory zaznamená TP-8

K digitálnímu diktafonu Olympus WS-852 obdržíte mikrofon Olympus TP-8, který se specializuje na špičkový záznam zvuku telefonického hovoru obou stran konverzace. Použití je snadné. Mikrofon stačí připojit 3,5mm konektorem k diktafonu a sluchátko si vložit do ucha. Takto zaznamená při telefonním hovoru obě strany konverzace. Záznam je kvalitní, neboť mikrofon disponuje frekvenčním rozsahem 50 Hz až 20 kHz.

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení
Kód:  OL607k
Rozšířená záruka: +6 měsíců
Prod. číslo:  V415121SE030
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB28