Obnovit stránku

ONKYO A-9110 černý

6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH

ONKYO A-9110 černý

Díky špičkovému HiFi zesilovači Onkyo A-9110 bude poslech jakékoliv hudby vysněným zážitkem. Jeho prvotřídní komponenty zpracují vaše oblíbené skladby tak, že v nich uslyšíte i ty nejjemnější detaily. Po zapojení dobrých reproduktorů nebo sluchátek se naplno projeví charakter vtisknutý do nahrávek. Užijete si tedy hudbu přesně tak, jak to její autoři zamýšleli. Věřte, že už ji pak nebudete chtít poslouchat jinak.

Klíčové vlastnosti stereofonního HiFi zesilovače Onkyo A-9110 černý

  • Prvotřídní zesilovač pro náročné posluchače
  • Užijete si dokonale čistý, živý a věrný zvuk
  • 50 W + 50 W vysokoproudový zesilovač
  • Optimum Gain Volume Circuitry - pro co nejjemnější zvuk při nízké hlasitosti
  • WRAT (Wide Range Amplification Technology)
  • Nezávislé ovládání tónů basů a výšek
  • Direct Mode pro autentickou reprodukci zdrojového signálu
  • Phase Matching Bass Boost

Špičkové technologie pro dokonalý zvuk s Onkyo A-9110

Elegantní kovové tělo, které se svým čistým designem hodí do jakéhokoliv interiéru, v sobě ukrývá ty nejlepší dostupné technologie. Základním kamenem WRAT (Wide Range Amplifier Technology) systému je rozvinutí frekvence nad rámec slyšitelné úrovně, čímž se potlačuje nežádoucí fázový posun degradující realistické vyznění. Společně s vysokoproudovým zesílením se zvyšuje kontrola nad reprodukcí pro extrémně přesný a dynamický zvuk. Hlavními prvky jsou zde dva kondenzátory a silnoproudý transformátor EI. Specialitkou tohoto modelu je objemový obvod Optimum Gain Volume Circuitry, díky němuž lze tak získat nejjemnější zvuk při nízké hlasitosti.

K další špičkové výbavě patří například diskrétní MM phono vstup s ekvalizérem, koaxiální a optický digitální audio vstup, hned 4 analogové RCA vstupy, RCA line výstup a 6,35mm konektor pro sluchátka. Pro maximální stabilitu je HiFi systém vybaven anti-rezonantním podvozkem o tloušťce 1,6 mm.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
6
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Specifikace

Počet kanálů 2 ks
Kód:  GZ644b1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  A9110B
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23