Obnovit stránku

ONKYO A-9130 černý

9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

ONKYO A-9130 černý

Díky špičkovému HiFi zesilovači Onkyo A-9130 bude poslech jakékoliv hudby vysněným zážitkem. Jeho prvotřídní komponenty zpracují vaše oblíbené skladby tak, že v nich uslyšíte i ty nejjemnější detaily. Po zapojení dobrých reproduktorů nebo sluchátek se naplno projeví charakter vtisknutý do nahrávek. Užijete si tedy hudbu přesně tak, jak to její autoři zamýšleli. Věřte, že už ji pak nebudete chtít poslouchat jinak.

Klíčové vlastnosti stereofonního HiFi zesilovače Onkyo A-9130 černý

  • Prvotřídní zesilovač pro náročné posluchače
  • Užijete si dokonale čistý, živý a věrný zvuk
  • 60 W + 60 W vysokoproudový zesilovač
  • Pozlacené konektory pro ideální přenos signálu
  • Prémiový D/A převodník Wolfson WM8718
  • WRAT (Wide Range Amplification Technology)
  • Direct Mode pro autentickou reprodukci zdrojového signálu
  • Phase Matching Bass Boost

Špičkové technologie pro dokonalý zvuk s Onkyo A-9130

Elegantní kovové tělo, které se svým čistým designem hodí do jakéhokoliv interiéru, v sobě ukrývá ty nejlepší dostupné technologie. Mezi nimi vyniká především DA převodník od renomovaného výrobce Wolfson - model WM8718. Ten zajišťuje bezztrátovou konverzi digitálních zvukových dat na analogový signál.

Základním kamenem WRAT (Wide Range Amplifier Technology) systému je rozvinutí frekvence nad rámec slyšitelné úrovně, čímž se potlačuje nežádoucí fázový posun degradující realistické vyznění. Společně s vysokoproudovým zesílením se zvyšuje kontrola nad reprodukcí pro extrémně přesný a dynamický zvuk. Hlavními prvky jsou zde na zakázku vyrobeny dva kondenzátory s kapacitou 10 000 µF a silnoproudý transformátor EI.

K další špičkové výbavě patří například diskrétní MM phono vstup s ekvalizérem, koaxiální a optický digitální audio vstup, hned 5 pozlacených RCA vstupů a analogový RCA line výstup. K co nejlepší přehlednosti a snadnému ovládání přispívá displej společně s tlačítky a velkým motorickým kolečkem. Pro maximální stabilitu je HiFi systém vybaven anti-rezonantním podvozkem o tloušťce 1,6 mm.

Parametry a specifikace

Specifikace

Počet kanálů 2 ks
Kód:  GZ644c1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  A9130B
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27