Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Opravdová ochrana displeje pro iPhone 6

Snad každý majitel nového iPhonu 6 sní o jeho dlouhodobé a zejména kvalitní ochraně. Udělejte další krok vpřed a proměňte alespoň částečně své touhy v realitu s bezpečnostním sklem ScreenShield Tempered Glass Apple iPhone 6 a užívejte mobilní telefon bez jakýchkoliv zbytečných starostí.

Ozdobte displej přístroje elegantním 0,26 milimetrů tenkým temperovaným pomocníkem a dopřejte mu tu nejlepší možnou formu ochrany na trhu.

Ochranné sklo, temperované, tvrdost 9H, oleofotní vrstva, odolné, vysoká nosnost

Život bez škrábanců

Již žádné další omezování. Jednoduše připevněte tohoto ultratenkého ochránce na displej zařízení, bez sebemenších pochybností jej vložte třeba do kapsy s mincemi, klíči nebo jinými ostrými předměty a vyzkoušejte na vlastní kůži, co znamená tvrdost 9H.

Kromě toho propůjčuje unikátní výrobní proces celé konstrukci, vysokou nosnost a jedinečnou odolnost, díky které je při běžném užívání téměř nemožné ji jakkoli poškrábat. Navíc v případě nárazu ve většině případů tvrzené sklo pouze popraská, ale zůstane v celku. Popřípadě se odlomí malé neostré části, které displej nijak neohrozí.

Není to jen o ochraně

Nechte se vtáhnout do světa naprosto realistické obrazové reprodukce a perfektně přesného ovládání, jako kdyby mezi vámi a displejem nestálo nic v cestě. Při instalaci totiž nevznikají žádné vzduchové bubliny či mezery, a proto není ovlivněna jeho citlivost, jak tomu bývá u běžných fólií.

Ochranné sklo, temperované, tvrdost 9H, oleofotní vrstva, odolné, vysoká nosnost

Mimoto je vše navrženo s myšlenkou na maximálně snadnou údržbu. O to se postará zejména oleofobní vrstva, která zabraňuje jakémukoliv nežádoucímu zmaštění.

Ať už vlastníte samotný iPhone 6 nebo jiný Smartphone. Pořiďte vašemu miláčkovi praktického partnera v podobě ochranného skla z řady ScreenShield Tempered Glass a poskytněte mu doslova pořádnou porci bezpečí.

O firmě ScreenShield
Sídlo firmyPraha
Založenav ČR od 2009
Webové stránkywww.screenshield.com
P-DC1-WEB14