Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Oral-B 3D White Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 2 ks

359 Kč
297 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 359 Kč/ks
Při koupi 2 ks 329 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 299 Kč/ks

Oral-B 3D White Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 2 ks

Náhradní hlavice Oral-B 3D White s technologií CleanMaximiser je opatřena speciálně navrženou leštící vložkou, která pomáhá odstraňovat skvrny z povrchu zubů a přirozeně je bělí. Bělejšího úsměvu dosáhnete již od 1. dne. Interdentální vlákna čistí do hloubky mezizubní prostory a linii dásní. Naopak ohebná vlákna FlexiSoft zajišťují pocit šetrného čištění. Hlavice Oral-B 3D White disponuje technologií CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Oral-B 3D White hlavice je vhodná do všech elektrických zubních kartáčků Oral-B, s výjimkou modelů Pulsonic & iO. V balení naleznete 2 kusy.


Klíčové vlastnosti náhradní hlavice Oral-B 3D White s technologií CleanMaximiser

  • Náhradní hlavice Oral-B 3D White pomáhá odstraňovat skvrny z povrchu zubů
  • Leštící vložka přirozeně bělí zuby 
  • Technologie CleanMaximiser upozorní, kdy je čas hlavici vyměnit
  •  Interdentální vlákna čistí do hloubky mezizubní prostory a linii dásní
  • FlexiSoft vlákna zajišťují pocit šetrného čištění
  • V balení naleznete 2 kusy

Oral-B 3D White

Oral-B 3D White hlavice pro bělejší zuby

Náhradní hlavice Oral-B 3D White je opatřena speciálně navrženou leštící vložkou, která pomáhá odstraňovat skvrny z povrchu zubů. Vlákna hlavice šetrně odstraňující zubní plak. Oral-B 3D White hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů, díky čemuž precizně a zároveň šetrně čistí každý jednotlivý zub. Hlavice šetrně odstraňuje povrchové skvrny a přirozeně bělí zuby.

Oral-B 3D White

Inovativní péče o ústní dutinu

Objevte rozdíl v používání elektrického zubního kartáčku a běžného kartáčku. Přední světová značka zubních kartáčku Oral-B vám přináší novou inovaci v péči o ústní dutinu. Elektrický zubní kartáček Oral-B vám zajistí špičkovou čistotu a postará se o i o vaše dásně. Pořízením náhradní hlavice Oral-B 3D White budou vaše zuby ještě zářivější a zdravější.

Oral-B 3D White

Špičkové čistící účinky s náhradní hlavicí Oral-B 3D White 

Speciální leštící vložka náhradní hlavice Oral-B 3D White je určena pro pokročilé čištění, protože odstraňuje skvrny ze zubů a přirozeně je bělí. Při používání hlavic Oral-B 3D White dosáhnete přirozeně bělejšího úsměvu již za 2 týdny. Interdentální vlákna čistí do hloubky mezizubní prostory a linii dásní. Naopak ohebná vlákna FlexiSoft zajišťují pocit šetrného čištění. 

Oral-B 3D White

Indikátor opotřebení koncovky hlavice

Abyste zajistili své ústní dutině tu nejlepší péči, je důležité dbát na správné používání kartáčku. Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Nemusíte si nikde zapisovat, kdy máte náhradní hlavici Oral-B 3D White vyměnit. Kartáčkové hlavy Oral-B 3D White disponují technologií CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.
Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Oscilační

Typ

Typ Rotační
Dle řady všechny Oral-B
Určení Dospělé

Počet kusů

Počet kusů 2 ks
Kód:  ORBNH511
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4210201351511
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB09