Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Oral-B CrossAction Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 6 ks

Cashback až 300 Kč
769 Kč
636 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 769 Kč/ks
Při koupi 2 ks 749 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 719 Kč/ks

Oral-B CrossAction Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 6 ks

Náhradní hlavice Oral-B CrossAction s technologií CleanMaximiser odstraňuje až o 100 % více zubního plaku a zajišťuje zdravější dásně. Zdravějšího úsměvu dosáhnete již od 1. dne. Zkosená vlákna pod úhlem 16° pronikají hluboko do mezizubních prostor a odstraňují zubní plak. Hlavice Oral-B CrossAction disponuje technologií CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Oral-B CrossAction hlavice je vhodná do všech elektrických zubních kartáčků Oral-B, s výjimkou modelů Pulsonic & iO. V balení naleznete 6 kusů.


Klíčové vlastnosti náhradní hlavice Oral-B CrossAction s technologií CleanMaximiser

  • Náhradní hlavice Oral-B CrossAction pomáhá odstraňovat zubní plak z povrchu zubů
  • Zajišťuje zdravější dásně 
  • Technologie CleanMaximiser upozorní, kdy je čas hlavici vyměnit
  •  Zkosená vlákna pod úhlem 16° pronikají hluboko do mezizubních prostor a odstraňují zubní plak
  • V balení naleznete 6 kusů

Oral-B CrossAction CleanMaximiser

Oral-B CrossAction hlavice pro zdravé dásně

Náhradní hlavice Oral-B CrossAction je opatřena speciálně zkosenými vlákny pod úhlem 16°, které pronikají hluboko do mezizubních prostor. Vlákna hlavice šetrně odstraňující zubní plak. Oral-B CrossAction hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů, díky čemuž precizně a zároveň šetrně čistí každý jednotlivý zub. 

Oral-B CrossAction CleanMaximiser

Inovativní péče o ústní dutinu

Objevte rozdíl v používání elektrického zubního kartáčku a běžného kartáčku. Přední světová značka zubních kartáčku Oral-B vám přináší novou inovaci v péči o ústní dutinu. Elektrický zubní kartáček Oral-B vám zajistí špičkovou čistotu a postará se o i o vaše dásně. Pořízením náhradní hlavice Oral-B CrossAction budou vaše zuby ještě zářivější a zdravější.

Oral-B CrossAction CleanMaximiser

Špičkové čistící účinky s náhradní hlavicí Oral-B CrossAction

Speciální zkosená vlákna náhradní hlavice Oral-B CrossAction jsou určena pro pokročilé čištění, protože odstraňují plak ze zubů a udržují zdravé dásně. Hlavice Oral-B CrossAction pronikají hluboko do mezizubních prostor odkud dokonale odstraňují plak. Hlavice Oral-B CrossAction perfektně padnou na kartáčkovou násadu a zajistí optimální čištění zubů.

Oral-B CrossAction CleanMaximiser

Indikátor opotřebení koncovky hlavice

Abyste zajistili své ústní dutině tu nejlepší péči, je důležité dbát na správné používání kartáčku. Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Nemusíte si nikde zapisovat, kdy máte náhradní hlavici Oral-B CrossAction vyměnit. Kartáčkové hlavy Oral-B CrossAction disponují technologií CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.
Parametry a specifikace

Typ

Typ Rotační
Dle řady Oral-B Cross Action
Určení Dospělé

Počet kusů

Počet kusů 6 ks
Kód:  ORBNH040
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4210201376040
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB12