Obnovit stránku

Oral-B Genius X Rose Gold s umělou inteligencí

-40%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Zboží na Třetinku
7 499 Kč
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH

Oral-B Genius X Rose Gold s umělou inteligencí

Oral B

Bělí zuby už od 1. dne

Kartáčková hlava 3DWhite má lešticí vložku, která pomáhá odstraňovat povrchové skvrny, takže vaše zuby budou bělejší už od 1. dne. V aplikaci Oral-B si také můžete nastavit program bělení, který vám pomůže zlepšit návyky v ústní hygieně.

Oral B

Funkce detekce polohy

Pokroková technologie detekce polohy elektrického zubního kartáčku Genius X 20000N umožňuje VIDĚT, kde si čistíte zuby, a následně UPRAVIT svou techniku čištění, abyste nikdy žádné místo nevynechali. Vždy tak budete VĚDĚT, že máte špičkově čistou ústní dutinu. Zabudovaný 2 minutový časovač vám pomůže čistit si zuby tu správnou dobu. Upozorní po vyčištění každé zóny ústní dutiny.


Změnit zdrojOdebrat

Oral B

Inteligentní zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček Oral-B Genius X 20000N s technologií Bluetooth zajišťuje prostřednictvím svých programů soustředěnou péči a dává pokyny, které může upravovat váš zubní lékař. Stáhněte si do chytrého telefonu aplikaci Oral-B a použijte technologii Bluetooth, která vám umožní získávat při čištění zpětnou vazbu v reálném čase a zlepšovat si návyky.

Oral B

Dokonalé čištění

Zdokonalte si čištění zubů s multifunkčním indikátorem SmartRing. Při čištění je viditelný z každého úhlu a umožňuje pohodlně vidět zpětnou vazbu senzoru tlaku, časovače a připojení přes Bluetooth. Prostřednictvím Oral-B aplikace v chytrém telefonu lze také naprogramovat jednu z 12 možných barev, kterou chcete, aby používal.
4,9
hodnotilo 19 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Rotační
Mobilní aplikace Ano

Funkce

Funkce Bluetooth, Časovač, Tlakový senzor, Indikátor baterie, 3D čištění

Lokalizační hláška UK

Kód:  GEXEK989
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  4210201248989
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8