Obnovit stránku

Oral-B Oxyjet MD20

1 699 Kč
1 669 Kč
1 379 Kč bez DPH

Oral-B Oxyjet MD20

Elektrická ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20 je vhodná pro každodenní použití, protože šetrně a účinně čistí mezizubní prostory a těžko přístupná místa. Sprchu můžete používat jako doplněk při čištění zubů, implantátů, můstků nebo korunek. Oral-B Oxyjet využívá spirálový proud vody s mikrobublinkami, který také mimo jiné přispívá k omezení krvácení dásní. Mikrobublinky likvidují bakterie zubního plaku. Ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20 masíruje dásně a pomáhá při léčbě paradontózy. V balení naleznete 4 výměnné nástavce.


Klíčové vlastnosti ústní sprchy Oral-B Oxyjet MD20

  • Oral-B Oxyjet MD20 nabízí 5 možností nastavení intenzity tlaku vody
  • Velká nádržka o objemu 600 ml pro delší čištění
  • Nastavení jednoho ze dvou režimů čištění na trysce
  • Přispívá k omezení krvácení dání
  • Možnost připevnění sprchy na zeď
  • Oral-B Oxyjet MD20 masíruje dásně
  • Pomáhá při léčbě paradontózy

Elektrická ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20

Spirálový proud vody s mikrobublinkami 

Ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20 je vybavena spirálovým proudem vody s mikrobulbinkami, který šetrně masíruje dásně. Zároveň přispívá k omezení krvácení dání. Technologie mikrobublinek ústní sprchy Oral-B Oxyjet MD20 je založena na tom, že stlačený vzduch a voda vytvářejí malé bublinky, které napadají bakterie plaku, a tím ho rozbíjejí. Vaše dásně tak budou krásně čisté.

Elektrická ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20

Možnost přepnutí hlavice 

Ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20 nabízí možnost přepnutí hlavice ústní sprchy z funkce mikrobublinek na funkci jednotlivého proudu. Nastavíte si tak přesně to, co vám vyhovuje. Jednotlivý proud ústní sprchy Oral-B snadno a šetrně pronikne do mezizubních prostorů a odstraní odtud všechen plak.

Elektrická ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20

Dokonale čistá a svěží ústa s ústní sprchou Oral-B Oxyjet MD20

Mezizubní prostory i těžko přístupná místa budou díky ústní sprše Oral-B Oxyjet MD20 krásně čisté. Po použití budete mít pocit svěžích a čistých úst. Oral-B Oxyjet můžete používat každý den jako doplněk při čištění zubů, implantátů, můstků nebo korunek. Abyste dosáhli dokonalého výsledku, doporučujeme používat při čištění ústní vodu bez alkoholu. 

Elektrická ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20

Možnost nastavení tlaku vody

Ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20 vám umožní vybrat si hned z 5 různých možností regulace tlaku vody a najít si tak tu nejlepší intenzitu, která vám vyhovuje pro čištění mezizubních prostor nebo pro masáž dásní. Nádržka s objemem 600 ml vám pohodlně vystačí i na dvě čištění, takže ji nemusíte po každém použití naplňovat. Oral-B Oxyjet MD20 lze připevnit na zeď pomocí přiloženého držáku. 


Obsah balení ústní sprchy Oral-B Oxyjet MD20:

1 × ústní sprcha Oral-B Oxyjet MD20
4 × tryska Oxyjet
1 × držák na stěnu


4,4
hodnotilo 114 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ

Typ Ústní sprcha

Vlastnosti

Objem nádržky 600 ml (0,6 l)
Napájení Síťové
Počet trysek v balení 4

Lokalizační hláška UK

Kód:  EAZ6003g
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  4210201378617
WEB9