Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Oral-B Precision Clean Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 8 ks

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
899 Kč
743 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 899 Kč/ks
Při koupi 2 ks 869 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 849 Kč/ks

Oral-B Precision Clean Kartáčková Hlava S Technologií CleanMaximiser, Balení 8 ks

Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean s technologií CleanMaximiser vyčistí zuby i na špatně dostupných místech, redukuje nežádoucí zbarvení a skvrny na zubech. Tvar kartáčkové hlavy umožní vláknům dokonale obklopit každý zub a precizně jej vyčistit. Hlavice Oral-B Precision Clean disponuje technologií Precision CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Oral-B Precision Clean hlavice je vhodná do všech elektrických zubních kartáčků Oral-B, s výjimkou modelů Pulsonic & iO. V balení naleznete 8 kusů.


Klíčové vlastnosti náhradní hlavice Oral-B Precision Clean s technologií CleanMaximiser

  • Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean redukuje nežádoucí zbarvení zubů
  • Odstraňuje skvrny na zubech 
  • Technologie CleanMaximiser upozorní, kdy je čas hlavici vyměnit
  • Tvar hlavice umožní vláknům dokonale obejmout zub
  • V balení naleznete 8 kusů

Oral-B Precision Clean

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Oral-B Precision Clean s FlexiSoft hlavou

Kartáčová hlava FlexiSoft disponuje tzv. oscilačně-pulzačním účinkem. Efektivně čistí zuby i oblast podél linie dásní a další špatně dostupná místa. Vlákna pronikají hluboko do mezizubních prostor, kde šetrně odstraňující zubní plak. Oral-B Precision Clean hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů, díky čemuž precizně a zároveň šetrně čistí každý jednotlivý zub. 

Oral-B Precision Clean

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Inovativní péče o ústní dutinu

Objevte rozdíl v používání elektrického zubního kartáčku a běžného kartáčku. Přední světová značka zubních kartáčku Oral-B vám přináší novou inovaci v péči o ústní dutinu. Elektrický zubní kartáček Oral-B vám zajistí špičkovou čistotu a postará se o i o vaše dásně. Pořízením náhradní hlavice Oral-B Precision Clean budou vaše zuby ještě zářivější a zdravější.

Oral-B Precision Clean

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Špičkové čistící účinky s náhradní hlavicí Oral-B Precision Clean 

Vlákna hlavice Oral-B Precision Clean se jemně ohýbají a umožňují tak šetrné čištění a hlubší pronikání do mezizubních prostor. Jsou určena pro pokročilé čištění, protože odstraňují plak ze zubů a udržují zdravé dásně. Hlavice Oral-B Precision Clean redukuje nežádoucí zbarvení zubů a skvrny na zubech. Hlavice Oral-B Precision Clean perfektně padnou na kartáčkovou násadu a zajistí optimální čištění zubů.

Oral-B Precision Clean

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Indikátor opotřebení koncovky hlavice

Abyste zajistili své ústní dutině tu nejlepší péči, je důležité dbát na správné používání kartáčku. Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Nemusíte si nikde zapisovat, kdy máte náhradní hlavici Oral-B Precision Clean vyměnit. Kartáčkové hlavy Oral-B Precision Clean disponují technologií CleanMaximiser, díky které zelená vlákna postupně zežloutnou, čímž vás upozorní na výměnu hlavice. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.
Parametry a specifikace

Typ

Typ Rotační
Dle řady Oral-B Precision Clean
Určení Dospělé

Počet kusů

Počet kusů 8 ks
Kód:  ORBNH773
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4210201360773
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB09