Obnovit stránku

Oral-B Vitality Kids Cars + LEGO City 60223 Kombajn

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

Oral-B Vitality Kids Cars + LEGO City 60223 Kombajn

Výhodná sada v podobě elektrického kartáčku na zuby Oral-B Vitality Kids Cars a stavebnice LEGO City 60223 Kombajn. Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids pro děti s postavičkami z filmů Auta má oscilačně-rotační technologii zajišťující pokrokové čištění zubů. Pomůže pobavit vaše děti, které zároveň získají z péče o ústní dutinu maximum. Rotační kartáčková hlava elektrického zubního kartáčku má extra měkká vlákna, takže vaše dítě získá komplexní čistotu, a zároveň se také naučí správné návyky v péči o ústní dutinu. Design je ideální pro děti od 3 let, dokonale vyhovuje menším ústům a dětem vkládá do jejich rostoucích rukou účinný a přesto šetrný nástroj k čištění zubů.

Klíčové vlastnosti sady Oral-B Vitality Kids Cars + LEGO City 60223 Kombajn

  • Výhodná sada v podobě elektrického zubního kartáčku Oral-B a stavebnice LEGO
  • Oral-B Vitality Kids Cars s oscilačně-rotační technologií
  • Stavebnice LEGO procvičuje jemnou motoriku dítěte a podporuje fantazii i kreativitu
  • Elektrický zubní kartáček pro maximální pohodlí při čištění zubů
  • Na jedno nabití vydrží až 5 dní
  • Stavebnice LEGO City 60223 Kombajn má 358 dílků

Akumulátorová baterie a aplikace Disney Magic Timer

Praktická akumulátorová baterie v rukojeti zubního kartáčku zajišťuje, že pro zábavné čištění zubů stačí jen stisknout tlačítko. Baterie vydrží na jedno nabití až 5 dní. Inovační způsob, jak dětem pomoci, aby si čistily zuby déle – v aplikaci s časovačem Disney Magic Timer od Oral-B se dětem objevují jejich oblíbené Disney postavičky. 9 z 10 dětí si díky této aplikaci bude zuby čistit déle. Stačí si zakoupit jakýkoli výrobek řady Oral-B Vitality Kids, stáhnout aplikaci s časovačem Disney Magic Timer a pomocí telefonu výrobek naskenovat. Postavičky se okamžitě dají do pohybu. Dítě může čištěním zubů odkrývat tajný obrázek. Čím déle si čistí zuby, tím více se obrázek odkrývá.

LEGO City 60223 Kombajn

Stavebnice LEGO Kombajn města je ideální volba pro všechny správné kluky! LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů, po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City - Kombajn je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost. Stavebnice má 358 dílků.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Rotační
Počet kmitů 7 600 kmitů/min
Mobilní aplikace Ano
Kód:  ORALE005s
P-DC1-WEB07