Obnovit stránku

Oral-B Vitality Kids D12K Frozen + LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

Oral-B Vitality Kids D12K Frozen + LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna

Výhodná sada v podobě elektrického kartáčku na zuby Oral-B Vitality Kids D12K Frozen a stavebnice LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna. Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids pro děti s postavičkami z Ledového království má oscilačně-rotační technologii zajišťující pokrokové čištění zubů. Pomůže pobavit vaše děti, které zároveň získají z péče o ústní dutinu maximum. Rotační kartáčková hlava elektrického zubního kartáčku má extra měkká vlákna, takže vaše dítě získá komplexní čistotu, a zároveň se také naučí správné návyky v péči o ústní dutinu. Design je ideální pro děti od 3 let, dokonale vyhovuje menším ústům a dětem vkládá do jejich rostoucích rukou účinný a přesto šetrný nástroj k čištění zubů.

Klíčové vlastnosti sady Oral-B Vitality Kids D12K Frozen + LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna

  • Výhodná sada v podobě elektrického zubního kartáčku Oral-B a stavebnice LEGO
  • Oral-B Vitality Kids D12K Frozen s oscilačně-rotační technologií
  • Stavebnice LEGO procvičuje jemnou motoriku dítěte a podporuje fantazii i kreativitu
  • Elektrický zubní kartáček pro maximální pohodlí při čištění zubů
  • Na jedno nabití vydrží až 5 dní
  • Stavebnice LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna na trhu má 378 dílků

Akumulátorová baterie a aplikace Disney Magic Timer

Praktická akumulátorová baterie v rukojeti zubního kartáčku zajišťuje, že pro zábavné čištění zubů stačí jen stisknout tlačítko. Baterie vydrží na jedno nabití až 5 dní. Inovační způsob, jak dětem pomoci, aby si čistily zuby déle – v aplikaci s časovačem Disney Magic Timer od Oral-B se dětem objevují jejich oblíbené Disney postavičky. 9 z 10 dětí si díky této aplikaci bude zuby čistit déle. Stačí si zakoupit jakýkoli výrobek řady Oral-B Vitality Kids, stáhnout aplikaci s časovačem Disney Magic Timer a pomocí telefonu výrobek naskenovat. Postavičky se okamžitě dají do pohybu. Dítě může čištěním zubů odkrývat tajný obrázek. Čím déle si čistí zuby, tím více se obrázek odkrývá.

LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna

Emma ráda tráví každou volnou chvíli v kavárně Art Café, kde sbírá inspiraci pro svá umělecká díla. Dnes ale není čas na lenošení! Emmin kamarád Prankzy potřebuje pomoc s dotvořením svých graffiti na venkovní zdi kavárny. Po skvěle odvedené práci si všichni zasloužíte šálek kávy a dortík, nebo třeba lahodné panini přímo z grilu. Občerstvení se podává na prosluněné terase a kdyby náhodou začalo pršet, můžete se přesunout do pohodlného interiéru kavárny. Stavebnice má 378 dílků.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Rotační
Počet kmitů 7 600 kmitů/min
Mobilní aplikace Ano

Obsah balení

Počet hlavic 1 ks
Počet nabíjecích rukojetí 1 ks
Kód:  ORALE004s
P-DC1-WEB04