Obnovit stránku

Oral-B Vitality Kids StarWars + LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

Oral-B Vitality Kids StarWars + LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter

Výhodná sada v podobě elektrického kartáčku na zuby Oral-B Vitality Kids StarWars a stavebnice LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter. Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids pro děti s postavičkami z Hvězdných válek má oscilačně-rotační technologii zajišťující pokrokové čištění zubů. Pomůže pobavit vaše děti, které zároveň získají z péče o ústní dutinu maximum. Rotační kartáčková hlava elektrického zubního kartáčku má extra měkká vlákna, takže vaše dítě získá komplexní čistotu, a zároveň se také naučí správné návyky v péči o ústní dutinu. Design je ideální pro děti od 3 let, dokonale vyhovuje menším ústům a dětem vkládá do jejich rostoucích rukou účinný a přesto šetrný nástroj k čištění zubů.

Klíčové vlastnosti sady Oral-B Vitality Kids StarWars + LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter

  • Výhodná sada v podobě elektrického zubního kartáčku Oral-B a stavebnice LEGO
  • Oral-B Vitality Kids StarWars s oscilačně-rotační technologií
  • Stavebnice LEGO procvičuje jemnou motoriku dítěte a podporuje fantazii i kreativitu
  • Elektrický zubní kartáček pro maximální pohodlí při čištění zubů
  • Na jedno nabití vydrží až 5 dní
  • LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter má 91 dílků

Akumulátorová baterie a aplikace Disney Magic Timer

Praktická akumulátorová baterie v rukojeti zubního kartáčku zajišťuje, že pro zábavné čištění zubů stačí jen stisknout tlačítko. Baterie vydrží na jedno nabití až 5 dní. Inovační způsob, jak dětem pomoci, aby si čistily zuby déle – v aplikaci s časovačem Disney Magic Timer od Oral-B se dětem objevují jejich oblíbené Disney postavičky. 9 z 10 dětí si díky této aplikaci bude zuby čistit déle. Stačí si zakoupit jakýkoli výrobek řady Oral-B Vitality Kids, stáhnout aplikaci s časovačem Disney Magic Timer a pomocí telefonu výrobek naskenovat. Postavičky se okamžitě dají do pohybu. Dítě může čištěním zubů odkrývat tajný obrázek. Čím déle si čistí zuby, tím více se obrázek odkrývá.

LEGO Star Wars 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter

Sestavte si stavebnici Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter a máte další skvělou součást do sbírky LEGO Star Wars. LEGO Star Wars je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku vás přenese do světa hvězdných válek, kde můžete bojovat proti Temné straně Síly světelnými meči. Nebo si radši vytvoříte svůj vlastní, originální a zcela nový příběh? Fantazii se meze nekladou! Tato stavebnice plná akce a dobrodružství zabaví vás i vaše starší ratolesti na celé hodiny. Stavebnice Lego rozvíjí formou hry tvořivost a fantazii. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje LEGO stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů, což znamená jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace. Stavebnice má 91 dílků.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Rotační
Počet kmitů 7 600 kmitů/min
Mobilní aplikace Ano

Obsah balení

Počet hlavic 1 ks
Kód:  ORALE008s
P-DC1-WEB27