Orico 1125SS-V1-BK-BP
299,-
Price Guarantee
Specifications
Dimensions
Frame format 3.5"
Width 101 mm
Height 20 mm
Depth 147 mm
Supported disks
Supported disk formats 2.5"
Maximum disc thickness 12.5 mm
Maximum number of drives 1 pc(s)
Interface
Features SATA
PC connection SATA
Equipment and features
Equipment and functions Equalizer, Plug & Play
Supported drives
Supported disk formats 2,5"
Number of free drive bays 1
Maximum disc thickness 12.5 mm