Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Osobní váhy: Co v dnešní době všechno umí?

Osobní váhy za posledních několik let prošly mnoha změnami. Obyčejné, těžké a nezajímavé modely s analogickým displejem pracovaly na mechanické bázi a neuměly nic víc než jenom vážit. Dnes jsou však váhy v nejrůznějších designech, moderní, retro, barevné a mnoho dalších, takže si vybere opravdu každý. A co jejich funkce?

Většina osobních vah disponuje displejem, takže vážení probíhá elektronicky, což umožňuje mnohem větší přesnost a možnost s hodnotou hmotnosti dále pracovat. Kromě samotné hmotnosti inteligentní váhy dokážou naměřit i množství tuku, svalů a vody v těle, srdeční tep a změří i vaši energetickou spotřebu. Některé jsou dál a měří kvalitu ovzduší a pomocí bezdrátových technologií WiFi či Bluetooth se spojí s vaším chytrým zařízením, telefonem či tabletem, kterým předá data, a ta lze dále zpracovávat.

Existují také speciální váhy pro děti s kolébkou pro novorozence. Postupně jak dítě roste, ji můžete odstranit a vážit klasicky stoupnutím na váhu. Přesné statistiky a přizpůsobení vašim nejmenším umožní mít detailní informace o tom, jak vaše dítě prospívá. 

Když vybíráte váhu, je třeba se zamyslet, jaké funkce potřebujete a v čem chcete, aby vám váha pomohla. Chcete dosáhnout nižší hmotnosti, zlepšit svalovou strukturu, hlídat prospívání vašeho dítka či si vytvořit komplexní statistiky o vašem životním stylu? Váha dnes dokážu opravdu mnoho a stává se tak velmi ceněným pomocníkem v každé domácnosti, vyměňte starou váhu za novou, která toho tolik umí!

P-DC1-WEB12