Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ovládání domácího osvětlení z chytrého telefonu

Zapomeňte na běžné vypínače světla. K ovládání Prestigio LED žárovek můžete použít váš chytrý telefon nebo tablet. A to nejen k zapínání a vypínání žárovek, ale i k úpravě jejich jasu nebo barvy osvětlení.

Tato jedinečná novinka vám ušetří nejen účty za energii, ale i čas, a to díky jednoduché instalaci. Navíc mají žárovky dlouhou životnost a kromě světla vám zajistí i zábavu. Díky speciálnímu nastavení mohou totiž světla "tančit" do rytmu hudby a proměnit tak jakýkoliv večírek v nezapomenutelný zážitek s jedinečnou atmosférou. 

Nastavitelné osvětlení

Nová řada Prestigio LED žárovek zahrnuje tři modely: Smart Color LED žárovku PRLED7E27 s ovladatelnými RGB barvami, Smart LED žárovku Warm White (3000K) a Smart LED žárovku Cold White (5000K). Poskytují světelný tok o hodnotě 500lm, který je srovnatelný s jasem tradiční žárovky o výkonu 60 W, přesto je jejich maximální spotřeba pouhých 7W. Během pohotovostního režimu je spotřeba omezena na méně než 0,5 W.

Prestigio Smart LED

Instalace a použití Prestigio LED žárovek je stejně jednoduchá, jako u těch tradičních. Po instalaci do objímky je lze ovládat buď pomocí klasických vypínačů, nebo pomocí vašeho mobilního zařízení přes Bluetooth 4.0 a naší speciální aplikace. Žárovky a jejich jas můžete takto ovládat ze vzdálenosti až 15 metrů.

Prestigio Smart LED

Prestigio LED žárovky jsou pecka

Navíc můžete Prestigio LED žárovky uspořádat do skupin, které lze ovládat jako jednu světelnou jednotku. Můžete je tak vypnout nebo zapnout, upravovat jejich jas, a dokonce nastavit konkrétní dobu, kdy se rozsvítí a zhasnou. U modelu Smart Color LED (PRLED7E27) lze navíc měnit barvu osvětlení pomocí barevného kotouče a jednoduché aplikace. Tato žárovka zároveň dokáže proměnit vaše večírky v neopakovatelné zážitky díky schopnosti měnit intenzitu i barevnost světla dle pouštěné hudby.

O firmě Prestigio
Sídlo firmyLimassol, Kypr
Založena2002
Webové stránkyhttp://www.prestigio.cz/
P-DC1-WEB17