Obnovit stránku

PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť

1 999,-

PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť

Palsar7 Ultrazvuková špachtle je inovativní nástroj, díky kterému můžete vyčistit a vyživit Vaši pleť lépe než kdy předtím. Produkt pečuje o pleť důkladným vysokofrekvenčním okruhem uvnitř špachtle, díky kterému je výsledek velmi efektivní. Před použitím špachtle si vždy důkladně očistěte obličej kvalitními produkty na odličování pleti a opláchněte jej teplou vodou, abyste docílili maximálních účinků. Pokud nebudete mít Vaši pleť i špachtli dobře vyčištěnou, můžete Vaši pleti uškodit. Upozorňujeme, že špatné používání špachtle a nedostatečné vyčištění se může projevit zanešenými póry, akné, vyrážkou, ochablostí pleti, černými skvrnami a jinými kožními problémy.

K čemu se špachtle používá? Běžné i hloubkové čištění, lifting a hloubkové vyživení plet

Návod k použití Ultrazvukové špachtle PULSAR7 

Před prvním použitím nabijte přístroj alespoň po dobu 2 hodin.

 • Stisknutím a podržením hlavního tlačítka na 2 sekundy přístroj zapnete nebo vypnete, a poté jedním stisknutím tlačítka přepnete funkci.
 • Když není přístroj nabíjen, připojen k síti nebo není vybrán žádný z režimů, dojde k automatickému vypnutí. Při nabíjení svítí kontrolky jedna po druhé. Při plném nabití přístroje svítí všechny kontrolky.
 • Před každým použitím očistěte špachtli přístroje kouskem čisté látky nebo vatovým tamponem.
 • Před každým použitím naneste na pokožku vhodný prostředek pro čistění, výživu nebo opláchněte pleť čistou vodou

Produkt není určeno pro

Ženy v období těhotenství nebo menstruace, ženy s kožními problémy způsobenými hormonální nerovnováhou, osoby s alergiemi, kožním onemocněním, dermatitidou, kožní alergií a vážným spálením od slunce, dále také pro osoby s poškozením kůže, ekzémy a otoky. Tělesně či psychicky postižení mají zakázáno používat výrobek, pokud nejsou pod dohledem a vedením opatrovníka, neboť opatrovník je odpovědný za bezpečnost uživatele

Režimy

Každý režim doporučujeme používat 3-5 minut, 1-2x týdně. Lze vystřídat všechny režimy za sebou, nebo si je rozdělit na různé dny. Celková týdenní doba ošetření by neměla přesáhnout 40 minut!

Čištění pleti (Cleaning)
Omyjte obličej čistou vodou a naneste čisticí prostředek na obličej (gel, mýdlo, olej, aj.). Stisknutím tlačítka vyberte režim "Cleaning", pro důkladné vyčištění pleti. Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 1), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Lifting pleti (Lifting)
Očistěte obličej čistou vodou a zchlaďte ho například studeným ručníkem nebo žínkou po dobu 5-10 minut, aby se zmenšily póry. Na obličej aplikujte esenci, olej nebo sérum. Dvojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Lifting“, pro přechod do režimu pomalého poklepávání. Pomalu s přístrojem pohybujte ve směru pórů po dobu 5 minut (obr. 2). Hloubkové a účinné složky podporují metabolismus a díky silnému kolísání ultrazvukových vln aktivují pokožku. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové vyživení pleti (Ion+)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Aplikujte výživnou esenci. Trojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion+“, pro import záporných iontů. Pomalu se špachtlí pohybujte ve směru pórů (obr. 1). Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové čištění (Ion-)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Naneste odstraňovač černých teček, esenci, nebo masku (doporučujeme nechat působit cca 10 minut).

Čtverým stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion-“, pro export kladných iontů (Ion-). Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 2), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně. Pro docílení velmi hloubkového čistění použijte přístroj po dobu max. 10 minut a poté jej důkladně očistěte.

Čištění a údržba

 • Po každém použití je třeba přístroj ihned vyčistit, aby se zabránilo nahromadění mastnoty nebo jiných zbytků.
 • Výrobek lze jemně otřít studenou vodou, teplou vodou, měkkým hadříkem nebo vatovým tamponem.
 • Nečistěte přístroj přímo pod tekoucí vodou, ani jej neponořujte, mohlo by dojít k poškození přístroje.
 • Nepoužívejte ostrá, korozivní nebo těkavá ředidla, plyn, ani jiné chemické čističe, které by mohly způsobit poškození přístroje.
 • Při povrchovém čištění a údržbě přístroje vždy zavřete špachtli víčkem a vytáhněte nabíjecí aparát ze zdroje.
 • Pokud je přístroj delší dobu v nečinnosti (3+ měsíce), plně jej nabijte a poté stroj uskladněte, aby nedošlo k poškození baterie.

Doporučení

 • Při používání produktu držte zlaté pruhy na bočních stranách přístroje, aby docházelo k plné realizaci funkce importu a exportu iontů. Upozorňujeme, že pokud nejsou pruhy dobře chyceny, nemusí výrobek správně fungovat.
 • Při použití produktu nakloňte úhel špachtle (asi 45 stupňů), a zatlačte špachtli proti směru pórů.
 • Při aplikování režimu nezastavujte, nepoužívejte k aplikaci příliš velkou sílu a aplikaci provádějte vždy pomalu.
 • Pokud máte na pokožce zánět, vyrážku nebo jiné problémy, použijte produkt až po vyléčení nebo po poradě s lékařem.
 • Doporučujeme aplikovat opakování režimů min. v denním intervalu. Stejný režim by se neměl používat vícekrát denně!

Upozornění

 • Zařízení nepoužívejte během nabíjení baterie.
 • Před použitím produktu si pozorně přečtěte návod k použití a řádně si jej uschovejte, aby si případně mohli přečíst návod i další lidé, kteří budou produkt používat.
 • Pokud je nabíjecí vedení poškozeno, produkt nepřipojujte k síti, abyste nepoškodili další elektrická zařízení. V případě poškození nebo reklamace kontaktujte výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • Pokud pocítíte bolesti, abnormální pocity na pleti nebo dojde k poškození pleti, okamžitě produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.
 • Skladujte mimo dosah dětí. Zakázáno používat produkt dětmi!
 • Nepoužívejte produkt v blízkosti hořlavých materiálů (alkohol, benzín, odlakovač na nehty atd.
 • Chraňte výrobek před vlhkostí, nevkládejte jej do myčky nádobí, pračky, do mikrovlnné trouby nebo jiných domácích spotřebičů.
 • Přístroj nepoužívejte ve sprše nebo ve vaně, ani v blízkosti jiného vodního zdroje (vodní nádrže, bazény, umyvadla, dřezy, aj.).
 • Pokud je produkt poškozen neopatrným pádem nebo kolizí, znovu jej nepoužívejte.
 • Nerozebírejte ani neopravujte výrobek doma bez odborníka. Obraťte se na výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • K napájení používejte výhradně USB kabel, který byl součástí balení, abyste zajistili dosažení požadovaného napětí a splnění specifikací produktu.
 • Osoby s elektronickými zdravotnickými prostředky, zejména osoby s kardiostimulátory by měli produkt používat se zvýšenou opatrností a po konzultaci s lékařem.
 • Nepoužívejte přístroj nadměrně dlouho a často, a řiďte se dle doporučené doby ošetření v příručce.


Technické parametry:
Rozměry produktu: 170 × 42 × 15mm
Hmotnost produktu: 76g

Nabíjení

Připojte USB kabel ke špachtli (ve spodní části). Použijte USB kabel a připojte jej k počítači nebo k adaptéru a zasuňte do zásuvky. Veškeré fotografie jsou pouze ilustrační. Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem!

Parametry a specifikace

Typ

Typ Špachtle

Určení

Určení Čistění pleti, Masáž, Redukce vrásek, Relaxace, Zpevnění pokožky

Technologie

Technologie Ultrazvuková

Vlastnosti

Funkce Vyhřívání

Rozměry

Výška 170 mm
Šířka 42 mm
Hloubka 15 mm

Určení

Určení Čistění pleti, Masáž, Redukce vrásek, Relaxace, Vyhřívání, Zpevnění pokožky
Kód:  PALUS408
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594209100408

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB02