Obnovit stránku

Panasonic Nanoe & Double mineral EH-NA98-K825

4 699 Kč
3 883 Kč bez DPH

Panasonic Nanoe & Double mineral EH-NA98-K825

Profesionální fén s technologií nanoe a Double Mineral

Profesionální péče pro nádherné vlasy odolné proti poškození

Profesionální vysoušeč vlasů Panasonic EH-NA98-K825 je navržen tak, aby udržoval rovnováhu vlhkosti vašich vlasů a poskytoval jim viditelně hladký a lesklý vzhled. Fén disponuje inovativní technologií nanoe od společnosti Panasonic, která se postará o zdravé a nádherné vlasy, pleť a pokožku hlavy. Společně s iontovou technologií Double Mineral je zajištěna perfektní péče o vaše vlasy, které získají nejen krásný vzhled, ale také budou extra odolné proti poškození.


Klíčové vlastnosti fénu na vlasy Panasonic EH-NA98-K825

  • Technologie nanoe™ & Double Mineral pro zdravé a nádherné vlasy
  • 3 nastavení rychlosti / 4 nastavení teploty
  • Tryska pro rychlé vysušení
  • Inteligentní regulace teploty
  • Horký a studený výstup vzduchu
  • Různé režimy pro vlasy, pokožku hlavy a pleť
  • Režim péče o kštici
  • Koncentrátor
  • Snadno čistitelný filtr
  • Příkon 1800 W

Technologie Double Mineral

Fén na vlasy Panasonic EH-NA98-K825 oplývá technologií Double Mineral, která generuje ionty minerálů skrze dvě zinkové elektrody. Zinek je totiž klíčovým prvkem v růstovém cyklu vlasů.


Technologie nanoe Double Mineral

Technologie nanoe™

Částice nanoe™ pronikají do vlasů, kde zvyšují soudržnost jejich kutikul pro dvojnásobné snížení roztřepených konečků a dosažení zdravějších vlasů s dokonalým leskem. Částice nanoe™ rovněž potlačují statickou elektřinu a stabilizují vlasy.

Zdravé vlasy a pokožka

Nádherné vlasy a zdravá pokožka hlavy

Ultra jemné iontové nano částice jsou miliardkrát menší než částice páry, a ve srovnání se zápornými ionty mají až 1000× vyšší schopnost zadržovat vodu. Díky vyváženému poměru vlhkosti vlasů dodají vašemu účesu viditelný lesk a celkově uhlazený vzhled.

Inteligentní regulace teploty

Panasonic EH-NA98-K825 s inteligentní regulací teploty

Panasonic EH-NA98-K825 je vybaven integrovaným snímačem okolní teploty, který na základě zjištěných hodnot upravuje proudění vzduchu na komfortní teplotu pro šetrné vysoušení v každé sezóně. Stisknutím tlačítka Multi můžete snadno zvolit libovolný režim teploty vzduchu dle konkrétního typu účesu.

Režim horkého vzduchu

Režim horkého vzduchu

Tento režim je ideální pro 100% mokré vlasy. Využívá techniku profesionálních salonů, kdy je aplikován horký vzduch ve směru kutikuly vlasu a poté namířen proud chladného vzduchu, který zajistí jejich ochlazení.

Režim péče o pokožku

Režim péče o pokožku

V tomto režimu fén Panasonic EH-NA98-K825 pozvolna vysušuje pokožku hlavy proudem teplého vzduchu s teplotou kolem 50 °C. Částice nanoe™ dodávají pokožce optimální vlhkost a odstraňují její vysušení. Výsledkem bude zdravější a hladší pokožka hlavy.

Režim péče o pleť

Režim péče o pleť

Panasonic EH-NA98-K825 má speciální režim pro péči o pleť, který produkuje částečky nanoe™, čímž hydratuje vaši pleť a dodává ji zdravější vzhled. Ideální je tento režim používat na konci vysoušení po dobu zhruba jedné minuty.


Snadno čistitelný filtr

Snadno čistitelný filtr

U fénu Panasonic EH-NA98-K825 byly přijaty specifikace odolnosti proti prachu. Zachycený prach lze z filtru jednoduše otřít ubrouskem. 

Posuvný přepínač

Posuvný přepínač

Pomocí hladce se pohybujícího posuvného přepínače snadno nastavíte objem výstupu vzduchu jemným dotykem s minimálním úsilím.

Skládací rukojeť

Skládací rukojeť

Díky sklopné rukojeti složíte fén Panasonic EH-NA98-K825 do kompaktní velikosti pro pohodlné skladování, což uvítáte především na cestách.


Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Ionizace, Studený vzduch

Vlastnosti

Příkon 1 800 W
Počet rychlostí 3
Počet teplot 4
Délka přívodního kabelu 2,7 m

Příslušenství

Příslušenství Koncentrátor

Barva

Barva Černá

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  PANFV922
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  EH-NA98-K825
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB17