Obnovit stránku

Panasonic EW1611W503

-24%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
3 299 Kč
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH

Panasonic EW1611W503


Elektrická ústní sprcha Panasonic EW1611

Panasonic EW1611 Vám dopomůže k dokonalé zubní hygieně tím, že zbaví dutinu ústní skrytých bakterií v parodontních váčcích, a tím pomůže předcházet vzniku parodontózy. Dokonale čistí mezizubní prostory a je vřele doporučována pro lidi s rovnátky nebo můstky. Nádržka na vodu má bohatý objem 600 ml. Ultrazvuková technologie & její výhody

Ultrazvuková technologie zvyšuje rychlost toku vody a zároveň generuje drobné bublinky, které pomáhají odstranit zbytky jídla, bakterií a zároveň také dokáže stimulovat problémovou oblast dásní. Tímto je elektrická ústní sprcha Panasonic EW1611 velice nápomocná k dosažení perfektní ústní hygieny.


Odstraňuje zbytky jídla

Elektrická ústní sprcha Panasonic EW1611 disponuje čerpadlem, které produkuje proud vody pod silným tlakem. Takto dokáže odstranit bakterie a zbytky jídla z mezizubních prostor, a tím dopomoct k precizní ústní hygieně.


Čistí parodontní váčky

Jemný, ale přesto silný a účinný proud vody Vás dokáže zbavit skrytých bakterií v parodontních váčcích, které mohou zapříčinit vznik parodontózy.


Pohodlná střídavá stimulace

Elektrická ústní sprcha vměšuje do proudu vody i drobné vzduchové bublinky, díky kterým dochází k pohodlné stimulaci problémové oblasti dásní.Magnetické držadlo

Elektrická ústní sprcha si hravě najde místo ve Vaší koupelně, a to nejen díky její účinnosti, ale svou roli bude hrát i skvostný design. Ústní sprchu můžete jednoduše uložit do magnetického stojanu s držákem kabelu. Spodní část držadla se ve stojanu ničeho nedotýká, a tak se nemůže znečistit. Nádržku na vodu lze mýt i myčce nádobí. 


4,8
hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ

Typ Ústní sprcha

Vlastnosti

Objem nádržky 600 ml (0,6 l)
Funkce Tlakový senzor
Počet programů 10
Napájení Síťové
Počet trysek v balení 2

Lokalizační hláška UK

Kód:  PANEW503
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  EW1611W503
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19