Obnovit stránku

Panasonic LUMIX DC-S1 tělo

Akční cena
62 990 Kč
59 990 Kč
49 579 Kč bez DPH

Panasonic LUMIX DC-S1 tělo

Vydejte se za hranice fotografování a nahrávání videa

S plnoformátovou digitální bezzrcadlovkou Panasonic Lumix DC-S1 pořídíte fotografie ve špičkové kvalitě s neuvěřitelně realistickými detaily nebo profesionální video záznamy v 4K rozlišení 60p/50p. Plnoformátový 24,2 snímač s obrazovým procesorem Venus Engine a 5-osá stabilizace obrazu zajistí ty nejlepší podmínky pro pořizování úžasně ostrých a detailně prokreslených snímků ve vysokém rozlišení. Ve výbavě nechybí podsvícená tlačítka, výklopný dotykový displej a špičkový OLED realistický hledáček s rozlišením 5,76 Mpx.

Flexibilní, robustní a precizní bajonet L-Mount

Lumix S1 disponuje novým bajonetem L-Mount, díky kterému je fotoaparát plně kompatibilní s objektivy Panasonic, Leica a Sigma. Toto moderní řešení využívá systém upevnění s průměrem 51,6 mm pro konstrukci vysoce světelných a kompaktních objektivů, které využívají moderní datové rozhraní pro rychlou komunikaci mezi fotoaparátem a objektivem. Bajonet je navíc vyroben z nerezové oceli, která je odolná vůči opotřebení.


24,2Mpx CMOS snímač

24,2Mpx CMOS snímač

Panasonic Lumix DC-S1 je vybaven plnoformátovým CMOS snímačem, který se postará o široký dynamický rozsah a úžasnou ostrost fotografií. Rychlé zpracování snímků zajistí výkonný obrazový procesor Venus Engine s trojrozměrným zpracování barev zajišťující živé a přirozené podání barevných odstínů a textur.

5-osá duální stabilizace

5-osá duální stabilizace

S pokročilou 5-osou optickou stabilizací pořídíte úžasně ostré snímky i při fotografování z ruky s časem až o 5,5 EV delším než bez použití stabilizátoru. Jeho účinnost navíc můžete zvýšit až na 6 EV při použití nových objektivů navržených pro systém Lumis S, které disponují dvouosou optickou stabilizací.

Odolná konstrukce

Odolná konstrukce

Díky odolné konstrukci se s fotoaparátem můžete bez obav vydat do terénu, kde odolá nejen zvýšenému výskytu prachu, stříkající vodě, ale i nízkým teplotám až -10 °C. Plně odlívaný rám z hořčíkové slitiny maximálně ochrání vnitřní komponenty fotoaparátu a kvalitní těsnění spolehlivě zabezpečí všechny švy a ovládací prvky.

Rychlý autofocus

Rychlý systém ostření

Spojením výkonného obrazového procesoru a technologie DFD je zajištěno extrémně rychlé zaostřování. Snímač, procesor a objektiv společně komunikují rychlostí až 480 sn./s., což umožňuje svižnou reakci trvající pouhých 0,08 s. K dispozici je rovněž inteligentní systém rozpoznání lidské nebo zvířecí postavy a automatický systém sledování objektů.

Realistický OLED hledáček

Realistický OLED hledáček

Pro přesnou kompozici snímků a dokonalý přehled o fotografované scéně je Lumix DC-S1 vybaven realistickým OLED hledáčkem s rozlišením 5,76 Mpx, který se řadí mezi špičky ve své třídě. Díky nulové prodlevě a obnovovací frekvenci 120 sn,/s. budete mít během fotografování pocit, že se na snímaný objekt díváte vlastníma očima.

Výklopný dotykový displej

Výklopný dotykový displej

Dotykový displej fotoaparátu Panasonic LUMIX DC-S1 s úhlopříčkou 8,2 cm a vysokým rozlišením 2,1 Mpx disponuje výklopnou konstrukcí, díky které můžete pořizovat originální snímky z neobvyklých úhlů. Pro snadnější fotografování ve tmě je k dispozici noční režim, který zesvětlí obraz na obrazovce a podsvítí tlačítka. Pro dokonalý přehled o nastavení fotoaparátu je na horní straně umístěn podsvícený stavový displej.

Nahrávání 4K videa

Plynulé nahrávání videa v 4K

Díky kombinaci fullframe snímače a obrazového procesoru Venus Engine fotoaparát umožní pořizovat videa v profesionálním 4K rozišení 60p/50p ve standardu 8 bit. Bez problému zachytíte i rychle se pohybující objekty s vynikajícími detaily a s maximální přirozeností pohybu. V případě nahrávání v 60p režimu je délka záznamu omezena na 15 minut. V režimu 30p a ve Full HD rozlišení můžete videa nahrávat bez omezení.

Duální slot na paměťové karty

Duální slot na paměťové karty

Pro pohodlné ukládání a zálohování snímků je Panasonic Lumix DC-S1 vybaven duální slotem na paměťové karty SD a XQD. Pro snadné přenášení snímků a jejich následné sdílení je k dispozici bezdrátové rozhraní WiFi a Bluetooth. Dodaný Li-ion akumulátor zajistí výdrž až 400 snímků ve standardním režimu, nebo 1150 snímků v režimu Power Save LVF.


Parametry a specifikace

Typ a funkce

Typ Bezzrcadlovka
Funkce Odolné provedení, Sáňky pro blesk, Výměnné objektivy , Detekce tváří
Hledáček Elektronický

Snímač

Velikost snímače Full Frame
Maximální ISO 51 200

Video

Maximální rozlišení videa Ultra HD (3840 × 2160)
Max. dosažitelná snímková frekvence 60 sn./s
Video kontejner (typ souboru) .mp4
Video kodek H.265/MPEG-H HEVC, AVCHD

Objektiv

Objektiv Bez objektivu

Objektiv 2

Objektiv Bez 2. objektivu

Displej

Úhlopříčka displeje 3,2 " (8,13 cm)
Funkce displeje Otočný/výklopný, Dotykový, Živý náhled (Live View)

Rozměry a hmotnost

Šířka 14,89 cm
Výška 11 cm
Hloubka 9,67 cm
Hmotnost 899 g

Paměť a ukládání

Typ paměťové karty SD, SDHC, SDXC, XQD

Baterie

Označení akumulátoru Panasonic DMW-BLJ31
Typ napájení Akumulátor
Výdrž baterie 380 snímků

Barva

Barva Černá

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní rozhraní USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), Bezdrátové rozhraní Wi-Fi, Bezdrátové rozhraní Bluetooth
Audio/Video HDMI, Externí mikrofon, Jack 3,5 mm

Obsah balení

Speciální vybavení Bez spec. vybavení
Kód:  ON082b12
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DC-S1E-K
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13