Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Pera Parker skladem: Věnujte kvalitní dárek!

Značka slavných per Parker se začala psát v osmdesátých letech 19. století u chudého učitele George Parkera. Aby si vylepšil svou životní situaci, přivydělával si prodejem per John Holland Gold Pen Company. Pera však trpěla mnoha neduhy, které se Parker rozhodl opravovat a vytvořit opravdu dobrá pera. To se mu dařilo natolik, že v roce 1889 si patentoval první plnící pero Parker. Jen o pouhých pět let později se z této značky stává legenda. 

Díky nezpochybnitelné kvalitě si pera Parker oblíbily i významné osobnosti a svými pery tvořily historické památky. Například Giacomo Puccini s perem Parker napsal operu La Boheme, A. C. Doyle pero používal při psaní povídek o Sherlocku Holmesovi. Pery z kolekce Parker 51, patřící generálu Dwightu D. Eisenhowerovi, byla 7. května 1945 podepsána konečná kapitulace Německa. V roce 1962 byla také firma Parker Pen vybrána jako výhradní dodavatel per a inkoustů do britské královské rodiny.


V nabídce se postupně objevují jak klasická pera, tak i modernější verze propisek a kvalitní tužky. Jde o ideální dárek k narozeninám, jako poděkování obchodním partnerům, dárek k životním úspěchům apod. Věnujte vysoce kvalitní pero, které si okamžitě zamilujete!

Zajímavosti o značce Parker
Prodejci při předvádění zapisovali složitý vědecký vzorec jako ukázku. Dodnes ani nejlepší odborníci nepřišli na to, co přesně má vzorec znamenat.
U per Parker je možné zjistit datum jejich výroby (pera od roku 1970) díky specifickému zápisu data na pero při výrobě.
P-DC1-WEB19