Obnovit stránku

Cheerble Wicked Ball modrá

1 790 Kč
1 479 Kč bez DPH

Cheerble Wicked Ball modrá

Jedinečná interaktivní automatická hračka pro psy byla vyvinutá speciálně pro zábavu vašeho mazlíčka pro dobu, kdy musí být doma sám. S Cheerble Wicked Ball se určitě nudit nebude, na stýskání mu nezbyde čas a míček ho nenechá ani celou dobu čekání na páníčka prospat. S touto hračkou rozhodně nezleniví, protože mu poskytne spoustu podnětů k aktivnímu pohybu. Samozřejmě se do hry můžete zapojit i vy. Protože je Cheerble Wicked Ball omyvatelný a vodotěsný, užijete si díky němu se svým čtyřnohým přítelem spoustu legrace i ve vodě. Wicked Ball je vyroben z odolné gumy, nabízí tři režimy a na jedno nabití vydrží pracovat až 8 hodin.

Klíčové vlastnosti interaktivní hračky pro psy Cheerble Wicked Ball, modrá

 • Interaktivní míček pro zabavení psa 
 • Cheerble Wicked Ball je ideální pro dobu, kdy je mazlíček doma sám
 • Automatická hračka pro psy podněcuje zábavu, interakci a pohyb
 • Nabízí 3 režimy: jemný, normální a aktivní
 • Inteligentní doprovodný režim: 10 minut aktivního hraní + 30 minut odpočinku
 • S LED diodami, které barevně reagují na zvolený program
 • Wicked Ball se snadno obsluhuje, bez aplikace
 • Omyvatelný a vodotěsný, hodí se i na hraní ve vodě a snadno se udržuje
 • Interaktivní míček pro psy je odolný vůči skusu i poškrábání
 • Nabíjení pomocí USB kabelu
 • Vydrží dlouho pracovat, na jedno nabití až 8 hodin
 • Cheerble Wicked Ball disponuje vestavěným snímačem kolize
 • S ochranným mechanizmem: když otevřete vnější obal, okamžitě se zastaví

Tři barvy pro tři režimy aktivity

Cheerble Wicked Ball disponuje třemi nastavitelnými reakčními programy a LED diody ve světelném pásu po obvodu míčku na vybraný režim reagují změnou barvy. Vašemu mazlíčkovi můžete nabídnout jemný program signalizovaný zelenou barvou, normální, při kterém se hračka pro psy pohybuje, třese a svítí modře a aktivní režim pro rychlé chvění a skákání, kdy Cheerble Wicked Ball svítí růžově. Kromě toho nabízí interaktivní míček inteligentní doprovodný režim, který spočívá v deseti minutách aktivního hraní a následného půlhodinového odpočinku. Nepotřebujete žádné aplikace ani dálkové ovládání. Automatická hračka pro psy se velmi jednoduše obsluhuje po otevření vnějšího obalu. Ochranný mechanismus zajistí, aby se v takové chvíli Wicked Ball zastavil. Míček jednoduše otevřete a na 3 sekundy stisknete tlačítko Wicked Core. Režim se pak přepne pokaždé, když na toto tlačítko kliknete. 

Cheerble Wicked Ball je neúnavný 

Hračka pro psy se nabíjí pomocí USB kabelu, přičemž na hodinové nabití vydrží pracovat až 8 hodin. Cheerble Wicked Ball tak zabaví vašeho mazlíčka na opravdu dlouhou dobu. Protože je vyroben z odolného materiálu, snese i opravdu silný stisk a je odolný proti poškrábání. Je omyvatelný a vodotěsný, takže ho můžete snadno čistit pod tekoucí vodou i používat v mokrém prostředí, třeba venku za deště nebo při vodních hrátkách. Míček s ochranným mechanizmem disponuje vestavěným snímačem kolize, kdykoli narazí na překážku, obrátí se a pohne se pryč. S Cheerble Wicked Ball ani nehrozí, že by se pejskovi zakutálela oblíbená hračka pod nábytek a on by tak přišel o zábavu. Díky automatickému pohybu se rychle sám dostane zase ven a váš mazlíček si může dál užívat radovánek a zdravého pohybu.

Materiál:
omyvatelná guma odolná vůči skusu a poškrábání

Průměr:
77 mm

Hmotnost:
200 g

Barva:
modrá

4,0
Hodnotil 1 zákazník
10+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení

Určení Pro psy
Kód:  ReeDG0020
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  P47867
P-DC1-WEB12