Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

GimCat Taurine Paste Extra 50g

129 Kč
112 Kč bez DPH

GimCat Taurine Paste Extra 50g

Gimcat Taurin pasta je pasta která doplňuje stravu Vaší kočky o nezbytný Taurin a zabraňuje tak vzniku různých onemocnění srdce a očí. Taurin je základní, esenciální aminokyselina kterou kočka potřebuje k zdravému zraku a dobrému fungování srdečního svalu. Kočky si neumí taurin v těle syntetizovat a tak musí přijímat dostatek taurinu ve své denní stravě. GimCat Taurine Paste Extra s inovativním bioaktivním taurinem efektivně pomáhá doplnit chybějící taurin do stravy Vaší kočky. Skvělá kombinace taurinu a výtažků z mušlí zaděnky zadní posiluje výrazným způsobem činnost srdce a zlepšuje zrak. Pasta obsahuje také vitamin B a vápník které pomáhají lepšímu fungování nervové soustavy a metabolizmu energie v těle kočky.

Složení

Rostliny a výrobky z rostlin, oleje a tuky, korýši a měkkýši (výtažek z mušlí 4%), maso a výrobky z masa Doplňkové látky na 1 kg: Vitamin B1 (Thiamin) 133 mg Vitamin B2 (Riboflavin) 100 mg Vitamin B6 (Pyridoxin) 67 mg Vitamin B12 (Cobalamin) 467 mcg Taurin 18.000 mg s antioxidanty, Složení: Rostliny a výrobky z rostlin, oleje a tuky, korýši a měkkýši (výtažek z mušlí 4%), maso a výrobky z masa. 

Parametry a specifikace

Mazlíček

Zvíře Kočka
Velikost zvířete Všechna plemena
Stáří zvířete Bez omezení věku

Balení

Hmotnost 50 g

Druh

Účel Vyrovnaný nervový systém , Posílení srdce , Zdroj energie
Druh Pasta
Kód:  KRMds0060
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4002064402109
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB02