Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Postroj EasyWalk , černý S

339 Kč
280 Kč bez DPH

Postroj EasyWalk , černý S

Postoj EasyWalk ™ DELUXE, poskytuje stejné benefity jako standardní EasyWalk ™ postroj, ale má popruhy lemované neoprenem a vysoce viditelnými reflexními pruhy, což je skvělé na podzimní a zimní procházky.


Klíčové vlastnosti

 • Easy Walk ™ Harness má Quick-Snap spony na obou popruzích - ramenním a břišním, aby se postroj snadno nasazoval
 • Měkký, ale silný nylon a čtyři nastavovací body zvyšují pohodlnost postroje.
 • Doplňková barva břišního popruhu usnadňuje identifikaci jednotlivých popruhů, zatímco je celkový vzhled příjemně barevně sladěný. Můžete rychle zjistit, který popruh jde přes ramena, a který vede pod břichem.

Jak to funguje?

Easy Walk ™ Harness postroj je navržen tak, aby jemně odradil psa od tahání při chůzi na vodítku. Je to tak snadné - dobře sedí a snadno se používá. Je zapotřebí jen velmi krátkou dobu na aklimatizaci a nevyžaduje si to žádnou speciální techniku. Na rozdíl od tradičních postrojů, Easy Walk ™ Harness postroj nikdy nezpůsobuje kašel, říhání, nebo dušení, protože hrudní popruh zůstává nízko na hrudní kosti, ne na citlivé tracheální oblasti. Tradiční postroje vlastně podporují psy v tažení na vodítku, z důvodu přirozeného reflexu psů táhnout v opačném směru tlaku. EasyWalk ™ postroje mají unikátní upínací systém pro vodítko na hrudi což efektivně dokáže psa zastavit od tahání a nasměrovat jeho pozornost na stranu majitele.

Používání postroje

Easy Walk ™ Harness postroj je navržen tak, aby jemně odradil psa od tahání při chůzi na vodítku. Pokud vás pes začne táhnout, jemně zatáhněte vodítko na stranu a otočte psa směrem k sobě. Když se zastaví tahem, ujistěte se, abyste uvolnili tlak na vodítku. Použijte chválu a odměňte svého psa odměnami a / nebo pochvalami. Pokud chcete vašeho psa zpomalit, když táhne dopředu, aplikujte mírný tlak na vodítko, a táhněte jemně směrem na jednu stranu psa. Uvolněte tlak na vodítku pokud pes jde pěkně po vašem boku.

Nasazování ramenního popruhu

 1. Otevřete rychlé zapínání na přezku na břiše popruhu.
 2. Nasaďte ramenní popruh přes hlavu psa a hrudní popruh na hrudi psa.
 3. Nastavte ramenní popruh tak, aby spojovací kroužek seděl nahoře a za ramenem psa.

Nasazení břišního popruhu 

 1. Utáhněte ramenní popruh pohodlně tak, abyste pod popruh prostrčili jen jeden prst.
 2. Pokud je celý obvod (ramenní a břišní pásy spolu) správně nasazen, měl by připomínat vertikální čáru.

Správné upevnění hrudního pásu

 1. Utáhněte ramenní popruh pohodlně tak, abyste pod popruh prostrčili jen jeden prst.
 2. Pokud je celý obvod (ramenní a břišní pásy spolu) správně nasazen, měl by připomínat vertikální čáru.
 3. Při správném nasazení, bude hrudní popruh ve vodorovné poloze, spočívající na hrudní kosti psa. Měl by být paralelně se zemí a neměl by ovýsat.
 4. K D-kroužku připevněte nylonové vodítko.

Obecné zásady při výcviku psa s postrojem

 Postroj Easy Walk ™ Harness byl navržen tak, aby vám zpříjemnil čas strávený se psem na procházce a to bez "tažení". Pokud se rozhodnete se svým psem běhat, ujistěte se, že je postroj správně nasazen abyste předešli oděrkám na kůži psa. Zkontrolujte nasazení postroje pravidelně, a to zejména u rostoucích psů. Pravidelně kontrolujte postroj, zda nejeví známky poškození. Nenechávejte postroj na psovi bez dozoru. Nedoporučujeme používat postroj Easy Walk ™ Harness spolu s natahovacím vodítkem. Cílem je, aby se pes naučil na vodítku NETAHAT a natahovací vodítko mu další tažení jen umožňuje čímž ho vlastně za každé tažení odmění.

Velikostní tabulka

VelikostObvod hrudníku
XS30 cm - 40 cm
S38 cm - 51 cm
M51 cm - 71 cm
L66 cm - 91 cm
XL86 cm - 117 cm5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Mazlíček

Zvíře Pes
Velikost zvířete Malá

Materiál

Materiál Nylon

Barva

Barva Černá

Vzor

Vzor Bez vzoru

Postroj

Typ postroje Nastavitelný

Rozměry

Min. obvod hrudi 38 cm
Max. obvod hrudi 51 cm
Kód:  KRMrk1005
Prod. číslo:  729849131637
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19