Obnovit stránku

Philips DuoPack MG9710/90

Ona dnes
Koupit se slevovým kódem 21ONADNES20 2 239 Kč
2 799 Kč
2 313 Kč bez DPH

Philips DuoPack MG9710/90

Philips Logo

Philips MultiGroom Series 9000
12 v 1 - na tvář, vlasy a těloMG9710/90

Prémiová sada pro kompletní dokonalou úpravu celého těla

Vyšperkujte svůj styl se setem zastřihovačů, umožňující multifunkční péči o vousy, vlasy a chlupy na těle, díky víceúčelovému zastřihovači Philips a hybridnímu zastřihovači Philips OneBlade. V sadě získáte 12 přesných nástavců na víceúčelový zastřihovač, včetně 6 hřebenů. Zastřihovač si jemně a efektivně poradí i s chlupy v uších a v nose. Kvalitní samoostřicí břity se o sebe za chodu jemně třou a zůstávají tak mimořádně dlouho ostré. Jedinečná sada vám umožní zastřihnout vlasy, vousy i chlupy na těle, ať už preferujete suché či mokré holení. S OneBlade doladíte své vousy a křivky tváře s jedinečným dvoustranným břitem dokonce i ve sprše díky vodotěsnosti celého zastřihovače. Oba zastřihovače mají bezdrátový provoz a ergonomicky tvarované rukojeti pro snadné a pohodlné použití.

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Zastřihovač 12v1 na tvář, vlasy a tělo

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Hybridní zastřihovač OneBlade

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Mokré a suché použití

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Přehrát video

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Unikátní technologie DualCut a OneBlade

Užijte si maximální přesnost díky technologii DualCut a dvojnásobnému počtu břitů na multifunkčním zastřihovači 12 v 1. Samoostřicí ocelové břity se o sebe jemně třou a navzájem se tak brousí. Výsledkem jsou stejně ostré břity i po třech letech používání.
Hybridní zastřihovač Philips OneBlade je vybaven revoluční technologií pro styling tváře a péči o vzhled. Kopíruje obrysy tváře, dokáže zastřihnout, vytvarovat a oholit vousy všech délek po celém obličeji. Díky systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a pohodlnější. Technologie holení představuje rychle se pohybující ostří (200× za sekundu), které je účinné i pro delší vousy. Vytvořte v kterémkoliv směru čisté linie, díky unikátnímu břitu vhodnému i pro citlivou pokožku, a dodejte svému vzhledu jedinečný styl.

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Tvář, vlasy a tělo

Pomocí 12 nástavců v příslušenství zastřihovače pohodlně zastřihujte a upravujte svou tvář, vlasy a tělo, využijete tak maximální univerzálnost kovového zastřihovače, detaily tvaru kontur a hladké oholení doladíte s OneBlade díky speciálnímu oboustrannému břitu. S holicím strojkem na tělo pohodlně oholíte oblast pod krkem a na těle díky širokému výběru speciálních nástavců. Jedinečný systém ochrany pokožky chrání i ty nejcitlivější tělesné partie a umožňuje chlupy pohodlně zastřihovat až na 0,5 mm. Nežádoucí chlupy v nose a uších odstraníte snadno a pohodlně se speciálním nástavcem. Přesný holicí strojek použijete po zastřihování k doladění okrajů na tváři, bradě a krku, na sebemenší detaily pak využijete hybridní OneBlade, který dokonale kopíruje křivky tváře. Vytvořte precizní jemné linie, tvary a detaily, měňte svůj styl, jak je libo díky multifunkční výbavě.

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Variabilita nástavců

Součástí balení je 6 hřebenů odolných vůči nárazům: 2 hřebeny pro strniště (1,2 mm), 1 hřeben na vousy (3 až 7 mm), 2 hřebeny na vlasy (9, 12 mm) a 1 hřeben na tělo OneBlade (3 mm). Další nástavec vám pomůže zbavit se chloupků v nose a uších, nebo využijte přesný kovový zastřihovač, přesný holicí strojek nebo nástavec na tělo.
OneBlade disponuje speciálním dvoustranným břitem s ostřím pohybujícím se 200× za sekundu pro dokonalou přesnost. Holit a zastřihovat tak můžete všechny části obličeje a vousy různé délky na vámi zvolenou finální délku.

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Voděodolnost, suché a mokré holení

S multifunkčním zastřihovačem se můžete holit podle vašich preferencí na sucho i na mokro. Stejně tak OneBlade můžete použít jak na suché, tak i mokré holení s pěnou, dokonce i ve sprše. Volba je jen na vás. Po každém použití je možné přístroje i jejich příslušenství jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou, OneBlade je vodotěsný, čištění je tedy opravdu snadné a rychlé. Pro snadnou údržbu je součástí balení také čisticí kartáček a cestovní pouzdro pro praktické ukládání.

DuoPack zastřihovač a oneblade MG9710/90

Bezdrátový provoz

Oba zastřihovače mají výkonnou lithium-iontovou baterii a jsou určeny pro bezdrátové použití. Multifunkční zastřihovač můžete používat až 120 minut bez kabelu po plném nabití (1 hodina). OneBlade po úplném nabití (4 hodiny) zaručí dobu používání 60 minut.

Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90
Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90
Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90
Zastřihovač Philips DuoPack MG9710/90

Technické specifikace

Úprava vzhledu

Počet nástrojů

12

Nástroje pro vytváření zástřihů

Kovový zastřihovač chloupků v nose i uších, Nastavitelný hřeben na vousy - 3 až 7 mm, 2 hřebeny na strniště, 2 hřebeny na vlasy, nasazovací hřeben na tělo, nasazovací chránič pokožky, kovový zastřihovač, OneBlade břit navíc, rukojeť OneBlade

Úprava těla / zastřihování vlasů / péče o obličej

Dlouhé vousy, krátké vousy, strniště, ostré linie, jemné tvarování, kozí bradka

Použití

Mokré a suché použití

Ano

Spotřeba

Typ baterie

Lithium-iontový

Doba chodu

MG 120 / OB 60 minut

Nabíjení

MG úplné nabití za 1 hodina, OB za 4 hodiny

servis

2letá záruka

Ano

Výměnné hlavy OneBlade

QP210, QP220, QP610, QP620; vyměňte každé 4 měsíce

Další specifikace

Parametry a specifikace

Využití

Využití Obličej, Tělo

Vhodné na

Vhodné na Suché holení, Mokré holení

Typ zásuvky

Země Česko

Typ

Využití Vousy, Vlasy, Chloupky v nose, Tělo, Záda
Typ zastřihovače Běžné užití

Vlastnosti

Počet nástavců 15
Materiál břitů Ocel
Min. délka střihu 1 mm
Max. délka střihu 7 mm
Počet nastavení střihu 12
Ovládání Pomocí tlačítka
Typ nástavce Vousy, Vlasy, Tělo, Nos

Funkce

Funkce Omyvatelné nástavce, Samoostřicí čepele, Voděodolný, pro mokré použití, Omyvatelnost, Digitální displej, Rychlé nabití, LED indikátor nabíjení, Vodotěsný, Výměnné nástavce, Nastavení délky, Ergonomická protiskluzová rukojeť, Odnímatelné a omyvatelné čepele

Provoz a napájení

Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 240 min
Typ napájení Akumulátorové
Napájení Akumulátor

Určení

Určení Pánské
Kód:  PHIZA261
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  MG9710/90
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB14