Obnovit stránku

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

-13%
Zboží na Třetinku
14 999 Kč
12 989 Kč
10 735 Kč bez DPH

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Philips Logo

Philips Lumea Prestige IPL
BRI956/00

použití na tělo, podpaží, oblast bikin a obličej

První zařízení IPL, které nabízí unikátně zaoblené a přizpůsobené nástavce na tělo, obličej, oblast bikin a podpaží. Philips Lumea Prestige je zároveň nejúčinnější řešení IPL, které nabízí použití s kabelem i bez a snímač SmartSkin. Užívejte si 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Užívejte si 6 měsíců hladkou pokožku bez chloupků*

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Profesionální IPL technologie vyvinutá s dermatology

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Bezpečné použití a ověřená účinnost

Video Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Přehrát video

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Technologie IPL

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (intenzivní pulzní světlo). Tato technologie využívá širší světelné spektrum (oranžová, červená a infračervená světla), které pronikne díky melaninu (barvivu v chloupcích) až k folikulu a díky světelné energii, která se v lůžku přemění na tepelnou, se chloupek dostane do fáze nečinnosti a vypadne. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zabraňování růstu chloupků je bezpečné a šetrné, a to i v citlivých oblastech.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Senzor SmartSkin

Použití přístroje Lumea je snadné a bezpečné. Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení intenzity a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru SmartSkin. Ten nabídne vhodnou volbu nastavení pro právě váš tón pleti. Zvolte to nejpohodlnější a nejvhodnější nastavení energie pro svůj odstín kůže pokožky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Ošetření různých partií těla

Chloupky a křivky se v různých partiích těla liší, proto jsou třeba různá ošetření, aby byly zajištěny skvělé výsledky. Systém Philips Lumea Prestige je jako jediný vybaven unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro tělo (nohy, ruce, břicho) a tvář (horní ret, brada). Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a barevného filtru a po připojení k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy pro konkrétní partii těla. Tato kombinace promyšleného designu a konkrétního ošetření umožňuje efektivní a bezpečné ošetření i na citlivých místech. Slide&Flash režim pro jednoduché použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na tělo

Nástavec na tělo je perfektní pro rychlé ošetření velkých částí těla, jako jsou nohy, ruce a břicho. Prohnuté provedení kopíruje tvar těla a zajišťuje optimální kontakt s pokožkou. Nasazení nástavce na zařízení automaticky spustí přizpůsobené ošetření vhodné pro tyto oblasti těla. Velikost okénka 4,1 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na podpaží

Speciálně formovaný nástavec je navržen pro účinné ošetření obtížně dosažitelných chloupků v podpaží. Po nasazení tohoto inteligentního nástavce na přístroj je automaticky spuštěno přizpůsobené ošetření podpaží. Velikost okénka 3 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na oblast bikin

Chloupky v oblasti třísel bývají silnější a hustší než ostatní chloupky, takže pro dosažení nejlepších výsledků vyžadují použití speciálního nástavce. Nástavec je zakřivený a má extra průhledný filtr. Po připojení nástavce k přístroji je světelné ošetření automaticky upraveno. Velikost okénka 3 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na obličej

Aby bylo možné jemně a zároveň efektivně ošetřit chloupky na tváři, je nástavec pečlivě navržen a vybaven plochým okénkem pro přesnou práci v oblasti horního rtu, brady nebo čelisti. Nástavec má extra integrovaný filtr a po nasazení na přístroj automaticky upraví světlo, aby bylo vhodnější pro ošetření nežádoucích chloupků na obličeji. Velikost okénka 2 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Bez bolesti a podráždění

Philips Lumea vysílá jemné světelné pulzy na kořínek chloupku. Tyto světelné pulzy vytváří teplo, stimulující kořínek chloupku tak, aby přešel do klidové fáze (jedné ze třech fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupku a zabránění jeho opakovanému růstu. Vestavěný světelný filtr zajišťuje bezpečné a účinné použití i pro tu nejjemnější pokožku, včetně tváře. Užijte si až 6 měsíců bez chloupků*.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Mobilní aplikace

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání systému IPL – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejvíce, správným způsobem a dosáhli dlouhodobých výsledků. Aplikace vám pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Použití s kabelem i bez

Zařízení Philips Lumea Prestige funguje pohodlně s napájecím kabelem i bez něj. Pokud chcete úplnou svobodu pohybu, použijte jej bez kabelu. V případě, že by během ošetření došlo k vybití, můžete zařízení jednoduše zapojit do zásuvky a nerušeně pokračovat v používání.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Žádné doplňky ani výměnné díly

Zařízení Philips Lumea Prestige představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňky, gely nebo výměnné díly

Ověřená dlouhodobá účinnost

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká až 6 měsíců*!

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků a pokožky

Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže!

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Recenze od zákazníků

Produkt Lumea Prestige používám dva měsíce a již pozoruji, že na některých místech mi chloupky nerostou nebo mnohem pomaleji. Obsluhování je jednoduché, bezbolestné a rychlé, do hodiny zvládnu ošetřit celé tělo. Přístroj doporučuji, investice se vyplatí.

Technické specifikace

OBLASTI APLIKACE

Oblast těla

Paže, nohy, břicho

Oblast obličeje

Brada, horní ret, čelist

Citlivé oblasti

Podpažní jamky, bikiny

REŽIM POUŽITÍ

Posun a záblesk

Pro rychlou aplikaci a snadné použití

Přitisknutí a záblesk

Pro bezpečné použití

Použití s/bez kabelu

Použití s kabelem i bez

DOBA APLIKACE

Dolní část nohou

8,5 minuty

Podpažní jamka

2,5 minuty

Oblast bikin

2 minuty

Oblasti obličeje

1,5 minuty

BEZPEČNOST A NASTAVENÍ

Integrovaný UV filtr

Chrání pokožku před UV zářením

5 nastavení světelné energie

Dle typu pokožky

Integrovaný bezpečnostní systém

Zabrání nechtěným zábleskům

Snímač odstínu pokožky

Zjistí odstín vaší pokožky

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vysoce výkonná žárovka

Produkuje > 250 000 záblesků

Napětí

100-240 V

Záruka

Celosvětová záruka na 2 roky

NÁSTAVCE

Pro ošetření těla

Velikost okénka: 4,1 cm2

Pro ošetření tváře

Velikost okénka: 2 cm2, speciální filtr

Pro ošetření podpaží

Velikost okénka: 3 cm2

Pro ošetření tříšel

Velikost okénka: 3 cm2, speciální filtr

BALENÍ OBSAHUJE

Návod k použití

Uživatelskou příručku

Uskladnění

Luxusní pouzdro

Adaptér

Adaptér 19,5 V / 4000 mA

Více specifikací

* Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.

 

** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

4,9
hodnotilo 69 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce a vlastnosti

Počet záblesků 250 000
Počet nástavců 4
Počet režimů 5
Další funkce a vlastnosti Snímač odstínu pokožky

Napájení

Napájení Síť (230 V), Akumulátor
Kód:  EAT2070g
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  BRI956/00
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4