Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Philips Sonicare

Zcela nový pocit čistých zubů díky sonické technologii

Zářivější úsměv a zdravější dásně již po 2 týdnech! Zažijte jedinečný pocit z čištění zubů díky inovativní sonické technologii Philips Sonicare. Podívejte se, co pro vás udělá za 2 minuty.

Co můžete získat za 2 minuty?

0,0 vteřin

Rozdíl poznáte už po stisknutí tlačítka. Vysokofrekvenční stírání efektivně odstraňuje zubní plak. Nemusíte mít obavy, Philips Sonicare je dokonale vyladěn k jemné péči o vaše zuby a dásně.

0,15 vteřiny

Začněte čistit. Jakmile se vlákna kartáčku Philips Sonicare dotknou zubů, 31 000 stěrů za minutu mechanicky rozruší plak a vytvořená dynamická vlna proniká do těžko dostupných míst, kde ničí škodlivé bakterie.

1,25 vteřiny

Cítíte ten rozdíl? Každý pohyb kartáčku vhání tisíce mikrobublinek hluboko do mezizubních prostor. Philips Sonicare odstraní až 10× více plaku z míst, kam se manuální zubní kartáčky nedostanou. 1)

3,0 vteřiny

Čistěte rychleji a efektivněji. Philips Sonicare vykoná za 2 minuty více stěrů než dokážete s manuálním kartáčkem za měsíc a odstraní až o 100 % více plaku v těžko dostupných místech. 2)

2 minuty

Blahopřejeme! Právě jste dokončili 2minutový režim čištění. Vaše zuby jsou hladké a lesklé, dásně zdravější a máte dokonale svěží pocit v ústech.

Po 1 týdnu

Už po týdnu poznáte rozdíl. Philips Sonicare odstraňuje až o 100 % více povrchových pigmentací a přirozeně bělí zuby pro zářivější úsměv. 1)

Po 2 týdnech

Oslňte svého zubního lékaře. Philips Sonicare postupně snižuje riziko zánětu, krvácení a ústupu dásní. Napomáhá tak zdraví celé ústní dutiny.

V čem je kartáček Philips Sonicare tak výjimečný?

Philips Sonicare Prestige je nejchytřejší a nejstylovější kartáček od Philips. Díky unikátní sonické technologii s vysokou frekvencí 62 000 pohybů za minutu a nové hlavici Sonicare Prestige A3 odstraní až 20× více plaku než manuální zubní kartáček. Je vybavený revoluční technologií SenseIQ, která vnímá vaše čištění, přizpůsobí se mu a intuitivně pečuje o vaše zuby a dásně. Pro ještě lepší péči o zuby a dásně má zabudované senzory, které vás upozorní, když budete na kartáček moc tlačit (tlakový senzor) nebo s ním příliš hýbat (senzor drhnutí). Kromě toho má také svou vlastní mobilní aplikaci vybavenou umělou inteligencí, ve které se dozvíte všechno o technice čištění a její délce.

1) V porovnání s manuálním zubním kartáčkem.

2) V porovnání s manuálním zubním kartáčkem při použití kartáčové hlavice AdaptiveClean.

Rozdíly mezi sonickým a manuálním kartáčkem?

Přečtěte si, v čem se sonický kartáček liší od manuálního

Dozvíte se, jak se liší:

 • měkkost a zastřižení vláken,
 • technika čištění,
 • a doporučená doba čištění.

Měkkost a zastřižení vláken

Při manuálním čištění zubů vytváříme na kartáček určitý tlak, proto je optimální, aby měl hustá, jemná a rovně zastřižená vlákna. U sonického kartáčku je to zcela naopak. Při čištění se na něj netlačí a zubů se dotýkají jen konečky vláken, proto jsou různě dlouhá a pevnější.

Technika čištění

Rozdíl je také ve správném úchopu. To můžeme u manuálního kartáčku přirovnat k lehce modifikovanému úchopu pera. Sonický kartáček zas bereme do ruky podobně jako smyčec. Samotná technika čištění se liší v tom, že s manuálním kartáčkem vykonáváme krouživý pohyb celou paží a tak postupujeme ze zubu na zub.

Důležitý je také správný výběr zubní pasty. U manuálních i sonických kartáčků vybírejte zubní pasty, které jsou jemné – bez abrazivních mikročásteček, a méně pěnivé. K dokonalému vyčištění stačí množství přibližně o velikosti hrášku.

Doba čištění

Aby byly zuby dokonale čisté, je třeba jim věnovat nějaký čas. S klasickým manuálním kartáčkem doporučujeme čištění přibližně po dobu 10–15 minut. Sonický kartáček zvládne stejnou práci odvést za výrazně kratší dobu, a to za 2–4 minuty. Je tedy mnohem efektivnější, ale ne na úkor šetrnosti.

Sonický kartáček Philips je oproti manuálnímu kartáčku k vašemu chrupu šetrnější, účinněji snižuje výskyt krvácení z dásní, odstraní až 15x více zubního plaku a napomáhá delšímu čištění zubů.

Vždy je cesta, jak čistit lépe – sonické elektrické zubní kartáčky pro dospělé

Philips Sonicare Prestige

Elektrický sonický zubní kartáček

 •   Náš nejchytřejší zubní kartáček
 •   Hlavice kartáčku A3 Sonicare Prestige
 •   SenseIQ vnímá, přizpůsobuje se, pečuje
 •   Aplikace Sonicare využívající umělou inteligenci

Varianty:

 • Champagne - model HX9992/11
 • Midnight Blue - model HX9992/12

Vyzkoušejte si sonický kartáček na 90 dní. Pokud nebudete spokojeni, tak vám vrátíme peníze. Více informací

Zkušenosti uživatelů Philips Sonicare Prestige

Žena

Tereza Vojtková

14. 5. 2021

Kartáček je výborný na rychlé a kvalitní vyčištění chrupu. Vše je ovládáno skrze aplikaci na mobilním telefonu. Máte možnost si vybrat z několika programů čištění dle trvání a Vašich preferencí. Ovládáte zde režim, intenzitu čištění, ukazuje i množství baterie,... Štětinky jsou jemné a příjemné. Nabíjí se skrze stojan, který zapojíte do jakékoliv USB nabíječky nebo pomocí cestovního pouzdra, které také slouží jako nabíječka. Doporučuji všem!

Žena

Natálie B.

18. 5. 2021

Kartáček je skvělý! Velmi elegantní, skladný, champagne barva je neutrální. Co mi ale velmi vyhovuje je možnost kontroly, kde jsou zuby nedočištěné, popřípadě kde hodně tlačím - tlakový senzor je totiž velmi citlivý, což je jedině dobře. Už po 8 dnech cítím zlepšení ve stavu dásní, které nejsou ani zdaleka tak nateklé. Měla jsem ale potíže s aplikací, kartáček se 2x odpojil. Problém bude ale spíš na mé straně, blbnul mi bluetooth.

Instagram – Terezien a Philips Sonicare

Kdo mě zná, tak ví, že jestli si na něčem opravdu potrpím, tak jsou zuby. V životě jsem neměla kaz či plombu. Vím, možná je to trochu ujeté, ale první, čeho si u lidí všímám je jejich úsměv a to v jakém stavu mají zuby. Poslední dobou jsem se však přistihla, že už si nečistím zuby tak kvalitně jako předtím. No s tím je teď díky @philipscz a jeho sonickým kartáčkem naštěstí konec❗️

Instagram – Klukvzastere a Philips Sonicare

Přirozenost level milion 🌱...aneb takhle opravdu vypadám po ránu.. včetně té kudrliny🙈 a sem po ránu většinou línej stát, tak si čistim zuby v posteli.

Instagram – brona_kovacikova a Philips Sonicare

Kamaráti ahojteeee!!! Počujte, objavila som túto super-duper kefku Philips Sonicare DiamondClean Smart a som z nej úplne úprimne pozitívne nadšená!

Inovativní sonická technologie kartáčku Philips Soni­ca­re Pre­sti­ge přináší šetrnou péči o zuby a dásně

Odstraní více plaku z obtížně přístupných míst

Odstraní až 20× více plaku i z obtížně přístupných míst 1)

Využijte naše nejlepší odstranění zubního plaku 4) bez ohledu na styl čištění. Hlava kartáčku A3 Sonicare Prestige má přesně natočená vlákna, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly potenciál pro odstranění zubního plaku.

Až 15 krát zdravější dásně

Až 15× zdravější dásně 2)

Boční vlákna hlavy kartáčku s větším dosahem jemně čistí dásně, i když se soustředíte na zuby. Vlákna se také ohýbají, aby pomohly kompenzovat případný nadměrný tlak.

Až o 100 % lepší odstranění skvrn

Až o 100 % větší odstranění skvrn za méně než dva dny 3)

Jemně odstraňuje skvrny pomocí trojúhelníkových zakončení, která jsou navržena pro účinnější odstranění skvrn než zaoblená vlákna. Tvar umožňuje větší kontakt s povrchem zubů a účinné odstranění skvrn.

1) Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku.

2) Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku za 6 týdnů.

3) V laboratorním testu oproti manuálnímu zubnímu kartáčku.

4) Založeno na dvou periodách dvouminutového čištění ve standardním režimu.

Rozdíly mezi sonickým a manuálním kartáčkem?

Který kartáček efektivněji zatočí se zubním plakem a zároveň bude šetrný k vaším dásním? Přinášíme vám odpovědi na tyto otázky v souboji mezi manuálním a sonickým kartáčkem Philips Sonicare.

1. Odstranění zubního plaku

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Redukce zubního plaku o 8 % po čtyřech týdnech čištění.

0:1
Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček

Redukce zubního plaku o 35 % po čtyřech týdnech čištění.*

Výsledek
Sonický kartáček odstraní díky 62 000 pohybům za minutu až 7× více zubního plaku než kartáček manuální.

Zdroj: klinická studie (Comparison of gingivitis reduction and plaque removal by Sonicare DiamondClean and a manual toothbrush Delaurenti M, et al. An Evaluation of Two Toothbrushes on Plaque and Gingivitis. Journal of Dental Research. 2012, 91(Special Issue B):522.)

* Testováno na kartáčku Philips Sonicare DiamondClean.

2. Zdraví dásní

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Snížení krvácení z dásní o 32 % po čtyřech týdnech čištění.

0:2
Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček

Snížení krvácení z dásní o 64 % po čtyřech týdnech čištění.*

Výsledek
Sonický kartáček snižuje výskyt krvácení z dásní až dvakrát účinněji než manuální kartáček.

Zdroj: klinická studie (Porovnání redukce gingivitidy a plaku pomocí zubního kartáčku Sonicare DiamondClean a manuálního zubního kartáčku.)

* Testováno na kartáčku Philips Sonicare DiamondClean.

3. Šetrnost čištění

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Po šesti měsících čištění došlo k opotřebení zubů o 55 mikrometrů.

0:3
Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček

Po šesti měsících čištění došlo k opotřebení zubů o 28 mikrometrů.*

Výsledek
Sonický kartáček je k zubům o 50 % šetrnější než kartáček manuální.

Zdroj: klinická studie (In vitro hodnocení dentinových abrazí způsobených používáním elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean.)

* Použita kartáčková hlavice Philips Sonicare DiamondClean.

4. Doba čištění

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Průměrná doba čištění manuálním kartáčkem po dvou týdnech používání je v průměru 74 vteřin.

0:4
Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček

Průměrná doba čištění sonickým kartáčkem po dvou týdnech používání je v průměru 180 vteřin.*

Výsledek
Uživatel má jasný přehled o době čištění a díky funkcím SmartTimer a QuadPacer si vydrží čistit zuby déle než s manuálním kartáčkem.

Zdroj: klinická studie (Porovnání délky čištění zubů zubním kartáčkem Philips Sonicare FlexCare+ a manuálním zubním kartáčkem.)

* Testováno na kartáčku Philips Sonicare FlexCare+.

Porovnejte Philips Sonicare Prestige s dalšími modely

Produkt

Produkt

Produkt

Produkt

Produkt

Cena
Odstranění plaku v porovnání s manuálním kartáčkem až 15x více plaku až 10x více plaku až 7x více plaku až 7x více plaku až 7x více plaku
Počet režimů 5 4 3 3 1
Nastavení intenzit automatické 3 3 1 2
Senzory tlakový, polohový, senzor drhnutí tlakový tlakový tlakový tlakový
Nabíjecí základna ano ano ano ano ano
Cestovní pouzdro nabíjecí cestovní pouzdro s USB nabíjecí cestovní pouzdro s USB ano ano ne
Počet hlavic v balení 1 1 2 2 1
Upozornění na výměnu hlavice ano ano ano ano ano
Výdrž baterie 2+ týdnů až 2 týdny až 2 týdny až 2 týdny až 2 týdny
Unikátní funkce technologie SenseIQ, aplikace s umělou inteligencí aplikace pro čištění zubů - - -
Philips Sonicare - záruka vrácení peněz Philips Sonicare - záruka vrácení peněz

Udělejte z čištění zubů zábavu – zubní kartáčky Sonicare for Kids

„Mami, a proč si musím čistit zoubky? Mně se nechceee…“

Většina dětí vnímá čištění zubů jako otravu, kterou je potřeba co nejrychleji odbýt. Se sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare For Kids se však nuda změní v legraci a navíc jim kartáček pomůže vybudovat si zdravé návyky na celý život.

Přimět děti ke správnému čištění zubů, aniž byste nad nimi stáli jako dráb se stopkami v ruce, nemusí být nadlidský úkol. Děti si chtějí především hrát. Pokud jim ukážete, že i čištění zubů se dá proměnit v legraci, máte vyhráno. A tady přichází ke slovu kartáček Philips Sonicare For Kids. Stačí ho spárovat s aplikací v tabletu nebo telefonu a z otravy plné zamračených pohledů se rázem stane činnost, na kterou se budou děti těšit.

98 %

dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe.

To bylo hrozně krátký, mamí. To neplatí. Já si ty zuby vyčistím ještě jednou!

Adélka, 6 let, po 2 minutách čištění

500

stěrů za vteřinu pomáhá kvalitnímu vyčištění zubů, i když děti svou techniku ještě pilují.

Nico - 10 let - Zapíná se to tady, vlastně nic skoro neuděláš, ono se to rozvlní a můžeš si čistit zuby.

Sonická technologie

Kartáček Philips Sonicare For Kids využívá sonickou technologii, díky které je vhodný i pro citlivé zuby a dásně.Vysoká frekvence stírání vytváří v ústech směs slin, vody a zubní pasty, která se snadno dostává i do velmi těžko dostupných míst, kde odstraní až o 75 % více plaku než manuální dětský kartáček. Díky ergonomickému designu navíc padne do ruky jak dětem, tak i dospělým, kteří dětem při čištění pomáhají.

Beatka - 6 let - Když si nechci čistit zuby sama, tak si pustim Sparklyho a když si dočistím zuby, tak dostane dáreček.

Zábavnější čištění zubů

Za pravidelné, dobře provedené a správně dlouhé čištění zubů dostávají děti v aplikaci odměny a navíc získají i nového kamaráda, Sparklyho. I o jeho zoubky se musí starat, a čím lépe to prostřednictvím používání kartáčku na svém vlastním chrupu dělají, tím je Sparkly šťastnější a děti motivovanější. Systém KidTimer jim navíc pomáhá odměřit 2 minuty čištění.

Kristýnka - 7 let - Na zubech to... vrčí. A vzadu v puse to... trošku lechtá.

Bezpečné pro zdraví zubů a dásní

Klinické studie potvrzují, že čištění zubů pomocí kartáčku Philips Sonicare For Kidss pogumovanou kartáčovou hlavicí je zcela bezpečné pro zdraví dětských dásní i zubní skloviny. Při používání aplikace se děti navíc dozvídají nejrůznější informace o správném čištění zubů a prostřednictvím obrázků zjišťují, jak to dělat ještě lépe. A rodiče díky ní mají o každém čištění a jeho délce skvělý přehled.

Kartáčky v ringu: Boj o čisté zoubky

Jedinečné sportovní klání! V jednom rohu manuální kartáček, v druhém Philips Sonicare For Kids! Dva mistři gramové váhy! Který z nich dětem odstraní více zubního plaku a s kterým si vydrží čistit zuby déle? To zjistíme už za chvíli. A pamatujte – vítězem mohou být jen zdravé zuby!

Souboj kartáčků

1. Kolik odstraní zubního plaku?

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Po týdenním čištění zubů dvakrát 2 minuty denně odstranil 27 % zubního plaku.

0:1
Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Po týdenním čištění zubů dvakrát 2 minuty denně se postaral o 45 % zubního plaku.

Zdroj: Philips Sonicare: Vybrané klinické studie.

2. Jak dlouho si s ním děti vydrží čistit zuby?

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Po dvoutýdenním domácím používání průměrně 83 sekund.

0:2
Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Po dvoutýdenním domácím používání v průměru 122 sekund.

Zdroj: Philips Sonicare: Vybrané klinické studie.

3. Za jak dlouho zvládne kvalitně vyčistit dětský chrup?

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

V závislosti na typu a měkkosti kartáčku může být pro skutečně perfektní vyčištění zubů a dásní nutná doba až kolem 10 minut.

0:3
Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Díky až 500 stěrům za vteřinu je vyčištění zubů a dásní vysoce efektivní už po prvním kole dvouminutového čištění.

4. Jak snadno se používá?

Manuální zubní kartáček

Manuální zubní kartáček

Snadný úchop, techniku krouživého pohybu je pro kvalitní čištění potřeba natrénovat, protože jemná motorika se u dětí vyvíjí déle.

0:4
Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Ergonomický design umožňuje jednoduchou manipulaci, kartáček s technikou čištění vypomáhá přímo v aplikaci a jednoduše se používá, protože na jemné motorice nezávisí. Rodičům navíc umožňuje snadné dočištění dětských zoubků.

Zdroj: Philips Sonicare: Vybrané klinické studie.

Výsledek – 0:4
pro Philips Sonicare For Kids!

Jak správně čistit s dětmi zoubky sonickým kartáčkem

Čím dřív začnete se svým dítkem docházet na dentální hygienu, tím dřív si osvojí zdravé návyky a z návštěv zubní ordinace nebude mít zbytečný strach. A jak na čištění samotné?

 1. Krok 1.

  Vybereme vhodnou velikost kartáčkové hlavice – Mini (kompaktní) velikost pro menší ústa a děti od 3 let a Standard pro větší děti. Na pogumovanou hlavici kartáčku s extrajemnými vlákny naneseme dávku pasty o velikosti hrášku.

 2. Krok 2.

  Pro děti od tří let zvolíme nižší intenzitu čištění, pro ty od sedmi let vyšší.

 3. Krok 3.

  Zapneme bluetooth na telefonu nebo tabletu, spustíme aplikaci Philips Sonicare For Kids a ta se spáruje se sonickým kartáčkem. Jakmile zahájíme čištění, zapne se také video, které ukáže vašim dětem správnou techniku čištění zoubků.

 4. Krok 4.

  U dětí s mléčnými zoubky čistíme podél linie dásní a nezapomínáme vyčistit i kousací plošky. Hlavice kartáčku dosáhne i na korunku zubu.

 5. Krok 5.

  U druhých zubů, které jsou větší, je potřeba čistit nejen podél linie dásní, ale stírat i celou korunku. Hlavně na předních horních zubech.

 6. Krok 6.

  Hlavici přiložíme pod úhlem 45° k linii dásně a pomalu táhneme po vnitřní i vnější straně zubů po dobu 2 minut. Na kartáček netlačíme.

 7. Krok 7.

  Vyčistíme kousací plochy a všechny zoubky rovnoměrně a nezapomínáme ani na ty úplně vzadu.

 8. Krok 8.

  Nenechte své dítko pastu polykat. Po vyčištění zoubků dohlédněte na důkladné vypláchnutí úst.

 9. Krok 9.

  Na konec může vaše dítko pomocí jazyka zkontrolovat, zda někde nezůstaly zbytky plaku, případně použijte indikační tabletku. Pokud objevíte nedostatky, zoubky dočistěte.

 10. Krok 10.

  Čištění opakujte alespoň dvakrát denně – ráno a večer.

 11. Krok 11.

  Když se vám podaří tyto kroky pravidelně dodržovat, získá váš potomek zdravé návyky na celý život.

Jak nadchnout děti pro čištění zoubků?

Strašení ani vyhrožování nefunguje. Dítě musíte především správně motivovat. A jaká motivace je lepší než hra nebo virtuální kamarád? Podívejte se, co radí naše odbornice.

Philips Sonicare for Kids

Elektrický sonický kartáček pro děti

 •   Dětské režimy čištění
 •   Interaktivní aplikace – více zábavy, lepší čištění
 •   O 75 % efektivnější než manuální zubní kartáčky
 •   Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Plyšová hračka Sparkly zdarma

Kupte sonický elektrický zubní kartáček pro děti Philips Sonicare for Kids a získejte plyšovou hračku Sparkly jako dárek. Stačí se zaregistrovat a vyplnit registrační formulář.

Podmínky akce
Sonicare Sparkly Sonicare for Kids
Philips Sonicare - záruka vrácení peněz

Náhradní hlavice Philips Sonicare

Využijte naplno sonickou technologii zubního kartáčku Philips Sonicare

Kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare

Kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare

Naše nasazovací hlavice kartáčku jsou měnitelné, takže si můžete zvolit tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Vyměňte hlavici každé 3 měsíce za novou

Vyměňte hlavici každé 3 měsíce za novou

Modrá vlákna našich kartáčků vám svým vyblednutím připomenou, že je čas vyměnit hlavici zubního kartáčku za novou. Připomenout čas výměny vám může také například změna ročního období. Vyměňte hlavice vašich zubních kartáčků každé tři měsíce (jaro, léto, podzim, zima) a dosáhněte tak těch nejlepších možných výsledků.

Šetrné čištění díky sonické technologii

Šetrné čištění díky sonické technologii

Hlavice a tělo kartáčku Philips Sonicare tvoří skvělý tým. Díky sonické technologii vám společně zajistí výjimečný výkon při čištění.

Garantovaných výsledků čištění* a dlouhodobé životnosti zubních kartáčků Philips Sonicare dosáhnete jedině s originálními hlavicemi Philips Sonicare.

*podložených klinickými studiem

100% kompatibilita hlavic Philips Sonicare

Umocněte péči o své zuby a dásně a dbejte na pravidelnou výměnu sonických kartáčkových hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice jsou kompatibilní se sonickými elektrickými kartáčky Philips Sonicare a pomáhají vám tak zajistit a udržet bělejší a zdravější zuby již během prvních dvou týdnů od začátku používání. S pravidelnou výměnou a údržbou tak budete mít neustále zářivý úsměv a ještě zdravější chrup.

Všechny hlavice
Philips Sonicare hlavice

Upozornění

Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

P-DC1-WEB12