Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Plantronics RIG 400HX

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 590 Kč
1 314 Kč bez DPH

Plantronics RIG 400HX

Ponořte se do podmanivého zvuku herních sluchátek RIG 400HX, která představuje značka Platronics. Disponují velkým frekvenčním rozsahem, díky kterému si vychutnáte muziku, film či hru. Sluchátkové mušle jsou vyrobeny z měkké paměťové pěny. Ta je maximálně pohodlná a dostatečně široká na to, aby eliminovala rušivé zvuky z okolí. Celá sluchátka jsou velmi lehká a jistě potěší i možnost sundat odjímatelný mikrofon. Jsou designována speciálně pro herní konzoli X-box, ale díky univerzálnímu 3,5mm jacku je můžete použít napříč platformami.

Přednosti černých herních sluchátek Plantronics RIG 400HX

  • Vysoký frekvenční rozsah
  • Podpora prostorového zvuku a posílení basů
  • Citlivý odjímatelný mikrofon
  • Mušle z měkké paměťové pěny
  • Nastavitelná polstrovaná čelenka
  • Využitelná napříč platformami

Vysoce kvalitní repro i mikrofon

Kvalitní 40mm reproduktory jsou posíleny nízkou frekvencí rezonátorů pro posílení basů. S frekvenčním rozsahem 20–20 000 Hz a výstupním výkonem 40 mW vás virtuální svět vtáhne do děje, jakoby byl skutečný. Díky černým sluchátkům Plantronics RIG 400HX pochytíte daleko více akustických detailů, což je například pro multiplayerové hry zcela zásadní. Se svými spoluhráči můžete snadno komunikovat prostřednictvím herního chatu, protože k dispozici máte také citlivý mikrofon. Ten výborně odrušuje okolní šum, díky čemuž vás ostatní hráči uslyší jasně a čistě. Konstrukce mikrofonu je navíc odjímatelná. Proto ho snadno odpojíte, kdykoli ho nebude třeba a rychle získáte perfektní sluchátka jen pro poslech hudby.

Plantronics RIG 400HX a jejich nastavitelná konstrukce

Jistě vás zaujme i konstrukční zpracování sluchátek z odolných materiálů. Samozřejmostí je nastavitelná čelenka, která je navíc velmi dobře polstrována. Ušní mušle jsou vyrobené z měkké paměťové pěny, která si uchovává přesný tvar vašich uší. To zvyšuje efektivitu odhlučnění okolí. Díky 3,5mm jack konektoru je můžete využít napříč všemi platformami.

Parametry a specifikace

Typ sluchátek

Provedení Okolo uší
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon S mikrofonem

Připojení

Typ připojení 3,5 mm Jack
Vedení kabelu Oboustranné (do obou mušlí)

Charakteristika sluchátek

Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20 000 Hz
Vybavení Ovládání hlasitosti
Impedance 32 Ohm

Charakteristika mikrofonu

Konstrukce mikrofonu Odnímatelný
Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 10 000 Hz

Barva

Barva Černá

Určení

Platforma

Platforma PC, Xbox ONE

Barva

Barva Černá
Kód:  MS030a56
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  210682-05
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18