Obnovit stránku

V Alze nyní zaplatíte i Bitcoiny

Bitcoin se v posledních letech těší vzrůstající obliby. I proto společnost Alza vyšla vstříc četným žádostem zákazníků a zavádí možnost hradit nákupy touto nejoblíbenější virtuální měnou. Chcete vědět více?

Bitcoin

Kde a jak lze Bitcoinem platit

Společnost Alza potvrzuje, že se nebojí udávat trendy celému segmentu. Bitcoinem nyní zaplatíte nejen na Alza.cz, ale rovněž v zahraničních pobočkách Alza.sk, Alza.de, Alza.at, Alza.co.uk a Alzashop.com

Platba Bitcoinem je pohodlnější a rychlejší. Partnerskou společností provozující platební bránu pro BTC platby bude společnost Bitcoinpay.

A pozor. Bitcoin je jen začátek, již brzy v Alze zaplatíte i dalšími kryptografickými měnami, jako jsou například Litecoin nebo Ethereum.

Nakupte nebo prodejte Bitcoin díky BTC automatu

Vedle možnosti hradit zakoupené zboží převodem zavádí Alza rovněž BTC automaty. Jedná se v podstatě o Bitcoin „směnárnu“. Zde můžete dle aktuálního kurzu nakupovat nebo prodávat Bitcoiny. Ty se následně připíšou do vaší peněženky. Tento „kredit“ pak můžete uplatnit k nákupu nejen u nás, ale i kdekoliv jinde. Případně si své Bitcoiny můžete ponechat jako investici do budoucna a vsadit na budoucí zvýšení jejich hodnoty.

i Mrkněte na náš článek, ve kterém vám přiblížíme všechny aspekty týkající se nejpopulárnější kryptoměny současnosti – Bitcoinu.

Bitcoin automaty naleznete v našich centrálních showroomech v Praze a Bratislavě. Tato zařízení provozuje pro Alzu společnost GENERAL BYTES s.r.o.

Bezpečné nakupování s pomocí bitcoinové peněženky TREZOR

V nabídce společnosti Alza naleznete nově rovněž hardwarovou peněženku TREZOR. Ta slouží pro bezpečné ukládání bitcoinů. Jejím hlavním plusem je absolutní ochrana vůči vykradení vašeho bitcoinového účtu. Bitcoiny jsou totiž fyzicky uložené v zašifrovaném trezoru, takže je nelze dálkově odcizit.

P-DC1-WEB24