Obnovit stránku

Podmínky služby vlastní polep zařízení

Prodávající


Alza.cz a.s., IČO: 27082440, DIČ: CZ27082440, se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 8573.

Kupující


je fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby pro svou osobní potřebu nebo za účelem výkonu podnikání.

Služba „Vlastní polep zařízení“


Služba „Vlastní polep zařízení“ (dále jen „služba“) spočívá v závazku prodávajícího aplikovat vlastní polep zařízení pomocí designové fólie zakoupené kupujícím u prodávajícího.

„Designová fólie“


Předdefinovaná barevná fólie či fólie s vlastním potiskem podle nabídky prodávajícího vztahující se k danému typu zboží, na něž má být služba využita. Designová fólie neslouží jako ochrana zařízení.

I. Zakoupení služby

  1. Každý kupující má možnost při zakoupení vybraného zboží, zakoupit též službu. K jednomu kusu zboží můžete zakoupit pouze jednu službu.
  2. Zboží, u kterého lze službu zakoupit je speciálně označeno.
  3. Službu lze zakoupit pouze před vyzvednutím objednávky. Zpětné zakoupení této služby není možné.
  4. Cena za službu Vlastní polep zařízení je uvedena vždy v detailu příslušného zboží na www.alza.cz.
  5. Kupující zaplatí cenu služby zároveň se zakoupeným zbožím, kterého se služba týká.
  6. Službu najdete i na nákupním dokladu.

II. Poskytnutí služby

Po poskytnutí služby musíme zakoupené zboží, jehož se služba týká rozbalit a souhlasíte s tím, že prodávající za tímto účelem zboží rozbalí.

Pro poskytnutí služby je nutný dodatečný čas pro její řádné poskytnutí a objednání služby může mít tedy vliv na termín dodání zboží.

III. Záruka

Na designovou fólii vám bude poskytnuta záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na trvanlivost lepidla designové fólie.

IV. Reklamace služby

Při reklamaci poskytnuté služby dojde k posouzení a v případě uznání reklamace i následnému řešení výměnou za novou designovou fólii. Nebude-li výměna fólie možná, bude vystaven dobropis na službu.

V. Okamžik poskytnutí služby a Ukončení služby

Služba je poskytnuta v okamžiku doručení zboží kupujícímu. Kupující – spotřebitel souhlasí s poskytnutím služby před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy a bere na vědomí, že odstoupí-li od smlouvy na zakoupené zboží, nemá nárok na vrácení ceny za službu, neboť služba byla spotřebována.

V případě, že prodávající nebude schopen službu zajistit v uvedených termínech, zavazuje se prodávající vystavit dobropis na cenu služby v její plné původní výši.

Tyto podmínky jsou platné a účinné od 11. 7. 2022.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB08