Obnovit stránku

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs

-7%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
549 Kč
509 Kč
421 Kč bez DPH

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs

Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs nabízí 4 zásuvky (250V~, 10A, 2 500 W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 4 výměnné koncovky do celého světa, vyměnitelnou proudovou pojistku, dětskou pojistku, uzemnění a kompatibilitu s IEC kabely. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.


Proč je PowerCube ReWirable jedinečná? 

Dostupnost

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

Kapacita

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení současně a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení. Verze ReWirable USB se zapojuje přímo do zásuvky doma nebo v zahraničí, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými „Extended“ verzemi.


Výměnné koncovky

Bezproblémové cestování. Balení obsahuje 4 výměnné koncovky, které využijete po celém světě. Před odjezdem vyberete koncovku dané země a jednoduše ji připevníte k PowerCube. Vaše elektronika tak bude KDYKOLIV a KDEKOLIV ihned připravena k použití či dobíjení.


Univerzální zásuvka 

PowerCube „ReWirable“ přichází s celosvětově rozšířenou IEC koncovkou. Zapojením kabelu, např. od starého počítače nebo tiskárny, vytvoříte prodlužovací přívod. Velkou výhodou je skutečnost, že si sami vyberete délku a barvu kabelu. Nedílnou součástí je i 10A výměnná pojistka.


Design

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.


Rozšíření

PowerCube je dodáván v různých variantách a barvách. Jednoduchým spojením s dalšími produkty PowerCube, vytvoříte kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si tedy vyberete kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení.


Bezpečnost

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

4,6
hodnotilo 99 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Lokalizační hláška UK

Data a tisk

Konektory Oboustranný, USB-A 2.0 F
Datové rozhraní USB 2.0 (480 Mbit/s)

Napájecí

Napájecí Vidlice Typ E, Prodlužovací přívod

Počet výstupů

Počet výstupů pro nabíjení 6

Vlastnosti

Typ Konektor

Barva

Barva Bílá, Fialová

Proudové zatížení

Maximální proudové zatížení 10 mA

Typ

Typ nabíječky Do sítě

Výkon a nabíjecí proud

Hlavní nabíjecí proud 2,1 A

Vlastnosti a funkce

Typ rychlonabíjení Fast Charge

Výstupy

Počet výstupů pro nabíjení 2
Výstup nabíječky USB

Barva

Barva Bílá, Fialová

Vstupy

Počet zásuvek 4 ×
Počet USB 2 ×

Výbava

Výbava Dětská pojistka

Barva

Barva Fialová
Kód:  NZE301f1
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22