Obnovit stránku

POWERPLUS POWX308

4,0
hodnotilo 9 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
žádné
Dvě velice krátké trubice, které dělají vysavač vhodný pouze pro malé děti nebo trpaslíky. Lidé nad 130 cm budou vysávat v nepříjemném předklonu. Trubice je napojena přímo na hadici bez standardního držadla a tak se Vám vše kroutí v ruce. Druhý den vráceno a alza odečetla za rozbalení 44,-.
Po sestavení přesně podle návodu, jsem šel vysávat studený popel z krbu a tento skvělý vysavač mi popel rozfoukal po celém obýváku. Zajímalo by mě, zda tento vysavač obsahuje tzv. HEPA filtr na jemný prach. Podle mě ne, protože z výfukového otvoru se práší, jako by tam žádný filtr nebyl !!! V každém případě vložený dvojitý filtr absolutně netěsní s tělesem vysavače, a proto jde veškerý prach do výfukového otvoru a pak do celé místnosti. Už jsem jeden vysavač na popel měl, ale tohle se mi stalo, až s tímto výrobkem.
žádné
rozfoukává prach po místnosti nepoužitelný na popel z krbu nesrozumitelný návod lze číst jen pod lupou chybí podrobnější návod k řešení závad s filtrem
použili jsme zatím jen jednou, ale zdá se to být v pohodě bere jemný prach i větší kousky kamení
zatím nic
hlučnost v rámci očekávání výborný sací výkon dlouhá přívodní šňůra množství doplňků
snad jediný, a to že při prvních pár použitích divně páchl (jako když se pálí umělá hmota). Ale už to odeznělo a vyfukovaný vzduch má normální odér.
WEB14