Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 11,518
PROST Insecticide FAST K, 250 ml - spray
from
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insecticide suitable against: insect repellent, packing volume 250 ml - from 356 Kč/1 l
Spray BROS for ants 150ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - ant repellent, perfume free - 460 Kč/1 l
DONAU D-signer U Black
19,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker , round tip, width 4mm bit, 1 in package
Zpěv slavíka
New arrival
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
LEGO® City 60483 Cars - Construction Loader
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Cars, Means of transport and Construction machinery, launched in 2026 - new releases, 61 pc(s)
HISENSE RB645N4BIC
19,990,-
In stock > 5 pcs
Refrigerator - with freezer, energy efficiency class C, refrigerator capacity 345 l, freezer capacity 150 l, hinges on the right, 3 fridge shelves, 3 freezer trays, 2 cooling...
WUNDER-BAUM Vanillaroma tree freshener
57,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - floral and sweet, tree for hanging, under the seat and in the side compartment, lasts up to 30 d, 1 piece per pack
BIODERMA Photoderm Bronz SPF 30 200 ml
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 390 Kč/100 ml
DOVE Shea butter and vanilla cream wash tablet 90 g
from
35,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, for everyday use, includes active ingredients such as shea butter,...
Karlie Stainless-steel Bowl with Rubber Rim 450ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Bowl - stainless steel, 13 cm×5 cm
Dilmah Black Tea Maracuja Pomegranate Honeysuckle 20x1,5g
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - black, weight 1,5 g - from 46,000 Kč/1 kg
DONAU Premium Yellow
49,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Document Folder - folder with rubber band, up to A4 paper size, Paper, yellow colour
Taste Chuť mého života: Memoáry o jídle a životě
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
LEGO® Speed Champions 77258 LEGO® F1 ACADEMY™ Racing Car
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 201 pc(s)
NATY Night 10 pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 12.90 Kč/ks - from 12.90 Kč/1 pc(s)
Wimex crystal shot glass 2 cl, diameter 37 mm - 50 pcs
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drinking Cup - plastic, disposable, volume 20 ml, 50 pieces per pack
Technics EAH-A800E-K
6,199,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.2, AAC, LDAC and SBC support,...
TEREZIA Magnesium + vitamin B6 and lemon balm 30 capsules
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - magnesium hydroxide, capsules, for adults and children, from 3 years, 30 tablets / capsules
Gorenje SM701GCB
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sandwich Maker - with power consumption of 700W, plates: Square, lock, casing made of metal
Zolux Elastic Ball mix of colours 1 pcs
from
42,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Toy - sense development, durable, suitable for playing fetch, suitable for training and with feathers
MAPED colour'Peps Wax 12 Colours
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wax Crayons - for paper, triangular, ergonomic grip, soft lead with a 9mm diameter, 12 colours
Huawei FreeBuds Neo Silver
New arrival
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, LDAC and SBC support,...
LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Air Serum SPF50+ 50 ml
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 1,338 Kč/100 ml
Philips TAH2000 black
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, semi-closed construction, Bluetooth 5.4, SBC support, voice assistant, call handling, volume control, frequency range...